Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
Bambusek

Odwołanie od bana - Legia.txt

Recommended Posts

Twój nick: Legia.txt

Nick admina banującego:  whoisit

Data/Mapa: dd2

SteamID: ns  https://ab.katujemy.eu/ban_list.php?bid=2252

Serwer (mod):        dd2                       

Opis sytuacji: WhoIsIt'owi chyba za mocno słońce przygrzało w sagan i mi pie******* bana za nic z powodem superban 

Wycinek z konsoli:  

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym Serwerze

[AMXBans] Jestes zbanowany Permamentnie

[AMXBans] Nick: Legia.txt

[AMXBans] Powod: 'SUPER BAN "

Chyba chcial zebym wardoga zrobił a ja niezabardzo kumam o co z tym chodzi. ( dzisiaj nie zostałem poproszony przez niego) o wardoga tylko od razu po wejsciu mi perma dał  dodatkowo spojrzałem w regulamin serwera https://katujemy.eu/topic/26991-regulamin-only-dd2/
i tam nie ma nic wspomniane o wardogu więc też on se niewiadomo co wymyśla. Wiele ludzi sie na niego skarży bo nadużywa swoich praw. Przecież jak ma coś to niech weźmie demko i mnie rozpisze albo ja mu POV'a bede nagrywał za kazdym razem jak wbije do gry i mu podsyłał co mape.. Bo ładnie mu odwaliło juz . PRzez takich jak on stracicie na frekwencji  na serwerze. dodatkowo kilka dni temu mi kicki dawał za nic

• Like 1

Dokładnie Właśnie tak Ostatnim razem. Uciekłeś z server przed Wargodem. Dobrze wiesz o co w tym chodzi . Nawet sam Pisałeś Ze można go obejść bypassem. Wiec proszę nie oczerniaj się Jeżeli Chcecie Proszę o sprawdzenie logow z  Zmieniał Nicki . Wchodzil na server pod innymi nickami I gral wtedy kiedy mnie nie bylo na serwerze. Wiec jeżeli jesteś czysty  Dlaczego uciekasz przed wargodem. ?

kejmaN.