Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
Itamishi

skarga-mysterio #2

Recommended Posts

Witam, powracam, być może znowu z "skargą na siłę"

1. Skarga na: Admina/Gracza  Mysterio
2. Nick osoby oskarżonej: Saiqaa
3. STEAM ID oskarżonego: STEAM_1:0:635701741

4. Data i godzina zdarzenia: 12:24 / 31-05-23
5. Opis sytuacji (Postaraj się dokładnie opisać co się stało): Cóż, starałem się delikatnie utrudnić rozgrywkę mojemu nieulubionemu adminowi, czyli coś na zasadzie wskoczenia na głowe itp.

Rozumiem że tutaj ban powinien być słuszny jednak nie fajnie że admin banujący przedstawia nieznajomość taryfikatora kar.

Ponieważ banik za "utrudnianie rozgrywki" poleciał od razu na 240 minut, z tego ci widzę jest to przedział czasowy 30-60

I tak, zdaję sobie sprawę iż jest to pierdoła i najpewniej dostanę odpowiedź w stylu "ban już wygasł, nie przesadzaj i wracaj do gry" jednak będę sobię przychodził z każdą taką "pierdołą" aż do momentu w którym nie uzbiera się wystarczająca ilość wpadek tego administratora )
6. Dowody (Przedstaw - screen'a | demko lub nagranie) :

http://demka.katujemy.eu/2/dema//auto-20230531-1158-de_mirage.dem.zip

Edit:1 co ma komentowanie profilu steam do serverów? mogłem go nawet tam zwyzywać i to nie powinno mieć żadnego wpływu na decyzje ds. dotyczących servera (a ja i tak napisałem tylko iż jest płaczkiem bo banuje na serverze totalnie za nic)

to jest jedna kwestia, drugą jest to że za utrudnianie gry jest wytyczna w WASZYM regulaminie, której admini muszą przestrzegać, więc jasne, ban rozumiem iż jest słuszny, jednak powinien on być maksymalnie na 30-60 minut, tym bardziej że był to pierwszy ban za tego typu rzeczy oczywiście.
Jeśli chodzi o prowokowanie, no tak, jeśli napisanie słów w stylu "nie witam admina" czy coś w tym stylu to prowokacja, to śmiem sądzić iż dla was utrudnianie rozgrywki to również moment w którym przeciwnik was zabija, w końcu nie pozwala wam grać

• Haha 4

Cześć, jako że byłem przy całej sytuacji i byłem jej świadkiem czuję się zobligowany by się wypowiedzieć i obronić mojego kolege.

Więc tak powiem w skrócie, po wejściu na serwer prowokowałeś i obrażałeś w/w admina. Wisienka na torcie twojego dziecinnego zachowania było skomentowanie jego profilu, czego do teraz nie rozumiem xD

No i dochodzi do tego jeszcze to do czego sam się przyznałeś, czyli utrudnianie gry. Ja bym się cieszył na twoim miejscu, że dostałeś tak krótkiego bana :)

• Like 1
  • I love it 2

WItam, ponownie.
Nie jestem pewny, czy mówimy o tym samym regulaminie? §2.2 Nie utrudniamy gry innym graczom (Upomnienie | Ban 30 min - 10800 min).
Obejrzałem demko w którym utrudniasz gre 3 rundy podrząd, dodatkowo ciągle prowokujesz @  Mysterio  na chacie tekstowym(ss'y niżej)  Co do samego bana? Ban jest jak najbardziej słuszny i ta kwestie już zamykamy. 
Odniosę się jeszcze do twojego za

chowania, które jest trochę dziecinne nie sądzisz? Prowokujesz admina po to, żeby chwile później utrudniać mu gre, a na samym końcu piszesz skarge? Serio?
Pozwoliłem sobie spojrzeć w twoje logi no i powiem, że powinieneś być ostatnia osoba, która pisze skargi :) (znowu odsyłam do screenshotów)

"jednak będę sobię przychodził z każdą taką "pierdołą" aż do momentu w którym nie uzbiera się wystarczająca ilość wpadek tego administratora" 
Jeśli myślisz, że co dwa tygodnie będziesz pisał skargi, z "byle pierdołą" to wyprowadzę Cię z tego błędnego myślenia. Nie chcemy na naszym serwerze takiego zachowania, dostałeś niesłusznego bana i sytuacja została wyjaśniona a ban dawno zdjęty, wiec nie rozumiem twojego zachowania. 
Z mojej strony dostajesz blokadę na chat tekstowy na okres dwóch  tygodni  za wyzywanie graczy i nieudane próby prowokacji. Kolejne takie sytuacje będą karane z większą surowością :)

Ps. Jeśli chcesz się dalej bawić w serwerowego szeryfa to zacznij zbierać prawdziwe "wpadki" a nie swoje własne przewinienia :)

Skargę odrzucam.

image.thumb.png.867278a6f071fca218d8442709df86db.png

• I love it 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.