Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
Lexior

KONKURS ONLY MIRAGE #6 | PULA NAGÓD 500,00 ZŁ

Recommended Posts

sygnetx100.webp

 

Z dniem 01.06.2023r. na serwerze ONLY MIRAGE #6 rozpoczyna się konkurs, w którym do zgarnięcia są doładowania PSC o różnych kwotach - od 20,00 zł do 200,00 zł.

Na czym polega nowy event?

:pepoHmm:

 

 

1.  STRESZCZENIE ZASAD

 

Osoby zainteresowane wzięciem udziału, mają za zadanie przygotować co najmniej 10 sekundowy materiał video, na którym przedstawiony jest zapis z gry na serwerze ONLY MIRAGE #6, a następnie umieścić go na TikToku lub YouTubie (z naciskiem na pierwszą wymienioną platformę). O wartości nagrody decydują zasięgi (wyświetlenia), które wygeneruje dany filmik. Więcej szczegółów dot. nagrania znajdziesz poniżej.

 

2. TERMIN

 

Wspomniany konkurs odbędzie się w terminie 01.06 - 18.06.2023r. W tym czasie każdy z Was ma możliwość opublikowania utworzonego przez siebie filmiku. 

Pula nagród głównych jest limitowana, więc kto pierwszy, ten lepszy... :default_happy:

 

3. NAGRODY

 

Jak wcześniej wspomniałem, o sumie nagrody decydują wyświetlenia, który dany filmik wygeneruje. Co jest konkretnie do zgarnięcia?

Za same wzięcie udziału, uczestnik zgarnia 10 dni sVIPa oraz 5000 kredytów (gdy jego video będzie publiczne przez min. 3 dni)

 

NATOMIAST! Gdy Twój filmik uzyska powyżej następującej liczby wyświetleń, dodatkowo otrzymasz:

 

 1500 wyświetleń - 20,00 zł, sVIP na 14 dni oraz 10k kredytów (5 możliwości wygranej)

 5000 wyświetleń - 50,00 zł sVIP na 30 dni oraz 15k kredytów (2 możliwości wygranej)

► 10 000 wyświetleń - 100,00 zł, sVIP na 60 dni oraz 30k kredytów (1 możliwość wygranej)

 

Nagranie uczestnika/uczestniczki, które szczególnie spodoba się organizatorom konkursu, np. ze względu na wysokiej jakości wykonanie (pod względem montażu) bądź takie, które uzyska ogromną ilość wyświetleń, zostanie nagrodzone doładowaniem na kwotę 200,00 zł oraz dożywotnim dostępem do usługi sVIP na serwerze ONLY MIRAGE #6. 

 

4. PRZYSTĄPIENIE DO KONKURSU

 

Aby wziąć udział, udaj się na discord serwera ONLY MIRAGE #6 (kliknij tutaj!), a następnie odszukaj kanał o nazwie KONKURS. Znajdziesz tam więcej informacji.

 

5. ODBIÓR NAGRÓD

 

Jak będzie wyglądało przyznawanie nagród? Umieszczasz nagranie, a następnie po minimum 3 dniach masz możliwość ubiegania się o nagrodę. Jeżeli uznasz, że Twój filmik ma szansę wygenerować większe wyświetlenia (po upłynięciu 3 dni), przyznanie nagrody nastąpi po max. 7 dniach. Więcej informacji znajdziesz na naszym discordzie w kanale o nazwie "Wyniki konkursu"

 

6. WYMAGANIA WZGLĘDEM NAGRANIA

 

 Twoje nagranie musi trwać co najmniej 10 sekund.

Twoje video musi przedstawiać zapis z gry na serwerze OnlyMirage #6, które powstało w 2023 roku.

To, w jakiej formie wykonasz nagranie zależy wyłącznie od Ciebie. Może być to fragmovie, pojedyncza akcja lub materiał stricte promocyjny.

Twoje nagranie nie może ukazywać sytuacji, w której łamany jest regulamin serwera!

Na Twoim nagraniu (w widocznym miejscu), opisie publikacji lub przypiętym komentarzu musi być umieszczony adres IP serwera Only Mirage #6 (IP: 51.83.169.118:27015).

 

7. INFORAMCJE DODATKOWE

 

Jeżeli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania, śmiało skontaktuj się z Właścicielem serwera - za pośrednictwem platformy STEAM, prywatnej wiadomości na forum Katujemy.eu lub poprzez naszego discorda.

 

POWODZENIA KATY!

:serduszko:

  • Like 2
  • Wow 1
  • I love it 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.