Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
visca

[1672] Pytanie na dziś

Recommended Posts

• Sponsor

2x wypadek w pracy 😎

Za pierwszym razem rozcięcie nożem 2 palca u lewej ręki, gdzie ścięgno trzymało się na ostatnim włosku 😁

Za drugim razem zeżarła mnie rutyna i włożyłem rękę do mieszalnika materiału i prawie straciłem jeden z najważniejszych palców prawej ręki 😁

Dodatkowo w tamtym roku oparzenie 2 stopni prawej dłoni podczas rozpalania ogniska, oczywiście też w robocie 😅

• Like 3
  • Wow 1

Ta, w wieku 10 lat widziałem jak w sylwestra ćpun potrącił mojego dziadka na pasach i wyszedł z auta z uśmiechem na twarzy nie polecam;')

• Like 3
  • Sad 3

• Donor

Ja to jakoś szczęścia do wypadków nie mam. Jedyne co to kiedyś podczas budowy przebiłem nieświadomie stopę gwoździem na wylot. O jakiś licznych cięciach nożem do tapet nie będę wspominał bo kto wie ten wie, poza tym chyba każdy w życiu chociaż raz w mniejszym lub większym stopniu przeciął sobie jakąś część ciała 

• Like 4

Tak i to swoim.

Podczas dość szybkiej jazdy na rowerze wpieprzylem się w tylną oponę kolegi jadącego przede mną. Zrobiłem z 2 salta w powietrzu po czym uderzyłem w ziemię.

Skończyło się na wstrząśnienu mózgu.:kaczkabuch:

Najlepsze jest to, że to wszystko miało akcję pod kościołem

• Like 2
  • Wow 3

• Investor

Zależy w jakim sensie, jeżeli chodzi o jakikolwiek wypadek, np. w pracy itp., no to oczywiście, że tak. Każdy chyba z nas zaliczył kiedyś glebę na rowerze  :KEKW: 

• Like 4

• visca locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.