Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
Hadesik

PODANIE NA ADMINA - HADESIK

Recommended Posts

Nick: Hadesik
Imię: Kamil

Staż na serwerze (W tym miejscu podaj link do gametracker'a): https://www.gametracker.com/player/HaDeS/arena.katujemy.eu:27015/

Doświadczenie w adminowaniu: Byłem adminem dwa lata temu ale dalej pamiętam zasady :)

Znajomość sourcemoda [0/10]: 8/10

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze (dziennie/tygodniowo)?: zależy od grafiku w pracy dziennie myślę od 4 do 8 godzin 

Dlaczego Ty?: Hmm jestem na serwerze często w nocy lub z samego rana gdzie nie ma adminów za to są trolle jak i cheaterzy umiem współpracować z ludźmi oraz z każdym się dogadać umiem się dogadać z ludźmi jest sporo ludzi którzy myślę że mogą to potwierdzić. Jestem często rano na serwerze po nocnej zmianie i jest trochę sporo cheaterów więc myślę że to też plusik dla mnie. 

Gt może jeszcze nie najlepszy ale nie zawiedziecie się 

Dzięki i Pozdro!

Posiadasz mikrofon?: Jasne
Kontakt: hadesss#6592 discord, STEAM

SID: STEAM_1:1:12044132

Posiadasz konto Prime?: Tak

Akceptujesz regulamin admina (link)?: Tak

Akceptujesz regulamin serwera (link)?: Tak

Zapoznałeś się z taryfikatorem kar (link)?: Tak

• Like 3

+wiek

+/-  gt ponieważ grasz dopiero 4 dni ale wiadomo widać że w jednym dniu ostro poleciałes

+sm

+ umiejętność współpracy 

Grasz 4 dni ale myślę że można dać ci szanse bo widać po gt że masz potencjał. na TAK

• I love it 1

Nie znam Cię więc wypowiem się tylko o tym co widzę tutaj

+wiek

+sm (o ile wiesz ile to faktycznie jest znajomość go na 8/10)

+/- GT, niby poleciałeś jeden dzień i to tak naprawdę tyle, kolejne dni widać że grałeś nawet mniej niż godzinę czy dwie, dałbym się na wstrzymanie kilka dni i zobaczył jak to dalej będzie u Ciebie wyglądało, ranga za 1 aktywny dzień gry to trochę za mało

-- Nie przeczytałeś regulaminów.

Generalnie na obecną chwilę jestem na nie, przeczytaj najpierw regulaminy, pograj jeszcze kilka dni i pokaż, że ten jeden dzień nie był faktycznie tylko jednym dniem gry

• Like 1

Jakoś ciężko mi się czyta twoje podanie 

- GT bynajmniej dla mnie 

+ wiek 

-/+ „dlaczego ja?” jak już wspomniałem wyżej ciężko się to czyta.

-/+ Mało znany na serwerze ale da się to nadrobić 

- regulaminy to podstawa wiec zachęcam do lektury! 

Aktualnie na nie, ale życzę powodzenia! 

• Like 1

• 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.