Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
R3M1Xo

Odwołanie od bana - R3M1Xo

Recommended Posts

Twój nick: R3M1Xo

Nick admina banującego: Automat

Data/Mapa: 29.05.2023 mirage#13

SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561199126398417/

Serwer (mod): only mirage                              

Opis sytuacji: Dostalem bana podczas gry w momencie kiedy do nikogo nie strzelalem nie mam wh na codzien grywam faceit korzystam z anticheat prosze o rozpatrzenie zgloszenia.

link do demka : https://147.gotv.pro/srv63218/auto0-20230529-172626-1898326731-de_mirage-_PL__Katujemy.eu__Only_Mirage__13__128_TR__Skiny_kosy____1shot1kill.pl.dem.zip

gracz w  12:09 minucie meczu wychyla podejrzanie  na  przeciwnika ze scautem i strzela  głowę,

następnie wychyla kolejny raz wcelowany na przeciwnika , którego nie było widać  . 

gracz w  12:30 minucie wychyla z celownikiem  nakierowanym przez ścianę na przeciwnika 

gracz w   14:19 minucie  podejrzane przesunięcie celownika na ciało enemy 

gracz w 16 minucie wychyla w celownikiem na przeciwniku zanim wyszedł za ściany i wychyla jeszcze parę razy wcelowany w jego głowę . 

w 22:53 minucie  gracz wybiega na bombside A  , a następnie wybiega w celowany w gracza w jungli i go zabija . 

25:19 minucie meczu  gracz stoi na rampie i w momencie gdy enemy wychyla następuje podejrzany strzał w głowę przeciwnika 

27:59  gdy enemy zawodnik wchodzi na shift po schodach , podejrzany gracz nie widząc go zaczyna celować w tą pozycje . 

W kolejnej rundzie dałem mu bana . Wszystkie sytuacje które tu opisałem wyglądały według mnie tak jakby posiadał Wallhacka . 

Leek  

To nie jest rozpiska. Rozpisz demko do 23 godzin

Leek  

Decyzja 48h

Bigaj   (edited)

Upewnij się że dodałeś dobre demko bo czasówki się nie zgadzają.

Edited by Bigaj

•  Leek locked this topic

12:09 +/- pewnie wychylił z delikatnym prefire ale barziej bym dał w stronę -b
12:11 -b wiedział że tam jest po prostu ryzykował i wychylił na pewniaka
12:30 -b słyszał że strzela z konekta nic podejrzanego nie zauważyłem
14:19 -b
16:00 -b
22:53 -b normalna akcja 
25:19 -b patrzał się na schody przeciwnik wychylił się i oponent oddał normalny strzał 
27:59 -b no jest to początek rundy naturalne zachowanie że patrzy się schody z rampy oglądałem w slow 3 razy tą akcje i nie ma nic podejrzanego normalny strzał w głowe 

Gracz jest czysty

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.