Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
Blackdreamm

Odwołanie od bana - Blackdream

Recommended Posts

Twój nick: Blackdream katujemy.eu
Nick admina banującego: k0zi
Data/Mapa: 26.05.2023 chwilę przed 24

SteamID:  STEAM 0:0:539305422

Serwer (mod):    mirage #8                          

Opis sytuacji: Witam, no a więc tak na starcie chciałbym zacząć od tego, iż ban jest nadany z powodem "Wallhack + psilent" nieironicznie, nie mam kurwa pojęcia co to jest psilent, ale no okej - idąc dalej chciałbym powiedzieć, że jest to na prawdę przykre, a zarazem obrzydliwe zachowanie, mam na myśli to, że cała sytuacja zaczęła się już około godziny 20 - już wtedy owy administrator stwierdził, że mam cheaty i zaczął najeżdżać na to, żeby mnie zbanować - wiedziałem o tym, ponieważ moja koleżanka była w tamtym momencie w enemy teamie i mi to napisała, następnie po paru grach na k0ziego esportowiec ten musiał ewidentnie stwierdzić, że jest to nie możliwe, żeby ktoś go był wstanie zabić " no przecież on ma 10k godzin w cs D__D " przez kolejne 5 meczy k0zi wchodził na serwer, po czym od razu po wejściu dołączał do spectate i szukał jakiego kol wiek powodu, żeby mnie z banować, no i jak widać końcowo wyszło mu to tak za********e dobrze, że dostałem bana za coś czego nie posiadam, ani nawet nie mam pojęcia czym jest - reasumując, jeżeli mógłbym prosić chciałbym ujrzeć dowód w którym przedstawiony jest mój "wallhack oraz psilent"

Namey  

Cenzuruj wulgaryzmy #pisemne 

• Like 2

demko 1 wiedział, że go oglądam.
https://84.gotv.pro/srv73777/auto-20230525-2257-de_mirage.dem.zip
4:40 słyszysz, że ziomek się pali pod oknem, a potem w oknie (patrzysz się na niego przez ścianę) i udajesz, że nie słyszałeś.
6:50 w pierwsze tempo jesteś z du*y wcelowany w prawą część pałacu.
7:32 missujesz strzał na środku pałacu, po czym, gdy insta repeekujesz jesteś wcelowany w poduszki, gdzie jest enemy.
19:52 słyszałeś gościa na rampie, lecz na tetrisie nie a spodziewasz się, że wskakuje ci na tetrisa.
20:27 - 21:09 wychodzisz z śmiesznym prefem zabijając, gdzie potem uciekasz nie bojąc się o rampę, a ziomek zawsze ci chodził rampę w 1 tempo, gdy widzisz że zbliża się do jg jak rozbijasz wenta to uciekasz z jg a końcowo i tak go zabijasz również ze śmiesznym prefem.
25:12 nietrafiony pref.
26:00 - 26:21 cala ta akcja jakaś dziwna.
28:16 chłop ci cały pałac na shiftcie przeszedł a mimo to i tak ustawiasz się w nie naturalnej pozycji do zabicia.
29:01 przypadkowy crosshairplacement (?). Śmiesznie wychodzisz mu z prefem na standard, gdzie trafiasz mu heda nie zabijając go i palisz głupa strzelając pestkami.
30:00 teoretycznie słyszałeś tak jakby jednego ziomka bo jak jeden zaczął shiftowac to drugi zaczął biec wiec nie mogłeś się spodziewać 2 ziomkow aby podchodzili rampe.
32:17 typowy przykład psilent nie strzelasz w goscia a go zabijasz a po 2 znow sie spodziewales dwoch chlopow a znow sie zlali z dzwiekiem tak jak w przykladzie powyzej.
34:41 słyszałeś ziomka pod rampą, ale mimo to dalej sprawdzasz śmiesznie drewno nie bojąc się ani o boxa w conie, ani o schody oraz o jg.
41:18 znów ta sama zagrywka z pałacem, chłop polowe pałacu ci idzie na shiftcie a ty smiesznie robisz strafe co nikt by takich nie robil i czekasz aż enemy wyda dzwiek (scope) by było legit.

demko 2 tutaj nie miał szans wiedzieć że go oglądam, ponieważ grałem przeciwko.
https://84.gotv.pro/srv73777/auto-20230525-1729-de_mirage.dem.zip
02:20 nie boisz się o inne miejscówki, że tak pewnie idziesz ?
03:02 cos za szybko chciałeś strzelić kolego i tez o drugim wiedziałeś ?
04:50 szkoda, że już przez ścianę trackujesz przeciwnika ;/
07:40 po deadzie nomerona dalej chciałeś prefowac na niego.
07:57 ;/ ciekawe skąd byłeś pewny ze bylem do lewej strony my man.
10:28 boisz się wychylić, bo widzisz mnie przez ścianę.
11:30 znów się boisz wychylić, bo mnie widzisz przez ścianę XD.
23:02 trackujesz enemy już przez ścianę.
27:28 obv scan xD.
30:26 brak obaw przed bs podczas sprawdzania sandwicha oraz pałacu.
31:27 coś celny jesteś fest z tych noscope'ow podczas tych dwóch demek XD.
32:00 tutaj cos kolega był dziwnie doinformowany.

///

Kolega wbił wczoraj na multikoncie, odwołanie powinno zostać odrzucone 

ROZMOWA O BANIE

https://84.gotv.pro/srv73777/auto-20230527-0007-de_mirage.dem.zip
13:49

• Like 4

•  Leek locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.