Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
Boe Jiden

Odwołanie od bana - Boe Jiden

Recommended Posts

Twój nick: Boe Jiden goboosting.pl

Nick admina banującego: 777maviek

Data/Mapa: ★ ONLY AWP ★ Katujemy.eu • 10 AMMO • WS/KNIFE/GLOVES 12...

SteamID: 76561199129039404

Serwer (mod):      ★ ONLY AWP ★ Katujemy.eu • 10 AMMO • WS/KNIFE/GLOVES 12...                         

Opis sytuacji: Powod bana reklama w nicku

Chłop mówił mi żebym usunął na czacie fraze goboosting.pl co jest reklama, a ja sie spytalem dlaczego, albo mi nie odpowiedzial albo odpowiedzial na glosowym tyle ze nie mam sluchawek co w sumie jest moja wina, ale do rzeczy. Dlaczego serwer jest wystawiony na serwisie goboosting i gram na serwerach katujemy.eu od miesiaca a dopiero teraz ma ktos o to problem w nicku. Właściciel goboosting jasno oferuje profity sa ta fraze w nicku, a skoro serwer jest wystawiony na tym portalu to dlaczego nie mozna miec tego w nicku?. Za bardzo nie rozumiem po co sie ktos podejmuje tej wspolpracy jak za to mozna wyrwac bana. Wiele serwerow wspolpracujacyh z goboosting ma anty reklame i mysle ze to jest dobre rozwiazanie  Wiem powinienem to odrazu usunac, ale mowie sluchawki mam rozwalone(brzmi to jak tania wymowka ale jest to prawda). Bardzo prosze o wyrozumiałość i łagodność tego bana

Pozdrawiam

• Haha 2

•  MLK. changed the title to Odwołanie od bana - Boe Jiden

Powód bana nie ma podstawy w regulaminie serwera, a goobosting wspomaga również awp. Admin zostanie ukarany za swój błąd

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.