Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
kapielele

Odwołanie od kary - kapielele

Recommended Posts

Twój nick: kapielele

Nick admina karającego: nie mam pojęcia 

Data/Mapa: -----

SteamID: 76561198987658110

Serwer (mod): only mirage #13

Opis sytuacji: Dostałem perm muta na serwerze jakiś czas temu, nie zaprzeczam, że został on nałożony bez powodu, jednak chciałbym bardzo prosić o ściągnięcie ze mnie permamentnej blokady komunikacji, obiecuje poprawe swojego zachowania na serwerze i zaprzestanie wprawadzania toksyczniej atmosfery do spolecznosci. 
Pozdrawiam

Witam, blokada została nałożona, ponieważ gracz notorycznie obrażał cala administracje/graczy był bardzo toksyczny zresztą większość administracji, jak i graczy om13 może potwierdzić.
 hudinii  

decyzja 48h

• Like 1

2 godziny temu, Lessgoo napisał(a):
Witam, blokada została nałożona, ponieważ gracz notorycznie obrażał cala administracje/graczy był bardzo toksyczny zresztą większość administracji, jak i graczy om13 może potwierdzić.

Zdaję sobie z tego sprawę i nie mówię, że tak nie było. Jednak proszę o jeszcze jedna szanse poniewaz gra bez komunikacji nie jest tym samym, a czesto pogrywam sobie na serwerze

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.