Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
Itamishi

Skarga na Admina - Mysterio

Recommended Posts

Twój nick z gry:  Itamishi

Nick oskarżonego:  Mysterio

SteamID oskarżonego:  Aktualnie nie posiadam, gdy będę w domu i wejdę na server to edytuje post

Data i godzina zdarzenia:  22.05.2023 / 02:00+

Opis całej sytuacji: Więc tak, grałem sobie w nocy na waszej sieci serverów, z racji że na serverach na których przeważnie przebywam była całkowita pustka to wydaje mi się iż pierwszy raz zawitałem na Only Mirage #5

tam spotkałem pare fajnych osób i na prawdę przyjemnie się grało przez sporą ilość czasu.

Oczywiście do czasu ponieważ na serverze okazał się także przebywać wszechwiedzący admin (który nawet w swoim podaniu na admina opisuje się słowami "ja po prostu wiem kto czituje" no po prostu XD) no i ot pan wszechwiedzący admin postanowił mnie w końcu zbanować za "Wallhacka" za pewne po prostu "wiedział"

no ale tak, na serverach społecznościowych na prawdę grałem już mnóstwo ale to mnóstwo czasu, na niejednym z nich byłem również w roli administratora czy też opiekuna servera, i nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się napisać na nikogo skargi mimo że niektórzy potrafili zaleźć za skórę.

Tutaj po prostu chciałbym zwrócić uwagę aby może trochę rozważniej podchodzić do osób które przyjmowane są na stanowisko admina ponieważ w momencie kiedy taki osobnik banuje kogoś poprzez własne widzimisie to może to na prawdę negatywnie wpłynąć na reputację servera, wiadomo, jesteście dużą siecią więc 1 czy 2 występki gdzieś zginą w tłumie ale żeby być fair z samym sobą dobrze byłoby jednak nie przymykać na to oka.

Dowody: Jako dowody pozwolę sobie wstawić po prostu link do tematu z moim odwołaniem od bana, myślę iż jest to wystarczające.

aa i edit: pomyliłem servery xd   to #7   proszę o przeniesienie tematu ;d

CRUSH  

Przeniesione !!

• Haha 2
  • I love it 1

Witam,

Według mnie skarga jest pisana na sile. Admin miał podejrzenie o cheaty i za to dostałeś bana a nie przez „widzi mi się”. Admin najwyraźniej sie pomylił, a admini to też ludzie którzy czasem tez popełniają błędy choć czasem się zdarza, że są jakieś dziwne akcje. Dlatego poszła taka decyzja a nie inna od strony w/w Admina. Jesteśmy w końcu ludźmi 😉 Po weryfikacji Administratora i UBTeam otrzymałeś UB. Możesz wrócić do gry. Rozumiem sytuacje gdybyś dostał S kolejnego bana pod rząd od tego samego admina gdzie też by wyszło, ze jesteś czysty.

Podsumowując, skarga jest niesłuszna. Odrzucam.

Pozdrawiam

Edited by RobGoD
  • Like 3

• RobGoD unlocked this topic
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.