Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
SzrodI

Odwołanie od bana - Szrodi

Recommended Posts

Twój nick: Szrodi

Nick admina banującego: Tech N9ne

Data/Mapa: 22/05/2023 godz. 16;06 Mirage

SteamID: 76561199495946753

Serwer (mod): Mirage #4                          

Opis sytuacji: Coż mogę sie tutaj dużo rozpisywać, po prostu luźne granie na "bobasków". Generalnie jestem graczem myślącym z długim stażem gry w csa, zacząłem dokładnie w 2015r ;). Nie wiem jak admin zauważył że gram na "wallhacku", prawdopodobnie boli go to że myślę logicznie i spodziewam się gdzie lub skąd może mi ktoś wyjść bądź że gram na koncie bez prima, patrząc na serwery społecznosci jest to jeszcze łatwiejsze, ponieważ jest tam wiele grających w tę gre z wiadomo jakim movementem i tokiem myslenia, praktycznie zerowym. Proszę o rozpatrzenie sprawy przez kogoś "Doświadczonego" a nie człowieka bezmyślnie grającego w tą grę. Pozdrawiam ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam
Grałeś bardzo nienaturalnie porównując do setek graczy których widziałem, dziwnie sprawdzałeś pozycje, często omijałeś miejsca które powinno się sprawdzić, wcelowując się od razu w przeciwnika. Dlatego dostałeś bana. Jednakże, oglądając całe demko ponownie, mógł to być fart, albo bardzo dobrze się ukrywasz. Będę miał cię na oku ;) Stwierdzam że jest to zbyt mała ilość dowodów. Wnoszę o Unbana :)
UNBAN
 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.