Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
Itamishi

Odwołanie od bana - Itamishi

Recommended Posts

Twój nick:Itamishi

Nick admina banującego:mysterio

Data/Mapa:22.05.2023    okolice 02:20

SteamID:STEAM_1:0:635701741

Serwer (mod):                  Mirage #7           

Opis sytuacji: No cóż, grałem sobie luźno po 2 w nocy na serverze i nagle cudowny admin mysterio postanowił mnie zbanować za "wallhacka" powód na pewno był jeden, nie wiem która to była runda dokładnie, gdzieś 15/16/17/18/19  któraś z tych, byłem ustawiony w konekcie z zeusem na gracza który sobie przebiegał z jednego końca mapy na drugi po tym jak zdobywał jednego fraga. na około 20 sekund przed końcem rundy zorientowałem się iż grany był tylko bombsite b więc zacząłem biec na gale z awp i w momencie kiedy już wychodziłem z zakrętu od gali w strone bsa przed edwardem to mignął mi kawałek nogi rywala więc automatycznie się wcelowałem i podchodziłem bliżej po prostu żeby to ugrać xd
Admin widocznie siedzi całe życie w jakimś silverze lub goldzie i bez zawahania mnie zbanował :)

proszę o UB i od razu o pomyślenie kogo wybieracie na stanowisko do banowania bo takie osoby ni chu** się nie nadają  do tego :)

link do bana : https://sb.bladymirage.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:635701741&advType=steamid&Submit

• Itamishi changed the title to Odwołanie od bana - Itamishi

http://demka.katujemy.eu/2/dema//auto-20230522-0140-de_mirage.dem.zip

1:19 - gracz wbiega na bombsite B na kosie zupelnie jakby wiedział, że tam nikogo nie ma? aż do "kuchni"

1:36- zanim usłyszał gracza dragon w "dzungli" juz umiejętnie się schował - potem popis umiejętności strzeleckich :D

4:43- ja osobiscie nic nie widziałem w tym smoke'u, byc moze zwyczajny skan.

5:16- celowanie w connect natomiast, gdy gracz peakuje z okna - insta 1 tap.

6:43- dziwne, ze celuje w goscia zanim w ogóle go zobaczy pod schodami, chwile trzyma tam celownik, szybki orient ze pusto i znów wyjęta kosa.

13;22- nie wiem czy gracz mógł mnie w 100% uslyszeć natomiast już byl przygotowany na moje wyjscie ;p

13;47-ciekawa sytuacja- wyjęta kosa przed kuchnią natomiast, gdy peakowalem z CT zeby sprzwdzić szybko wyjęty deagle???

17;30- gracz strzela idealnie przez molo, ale nie trafia

22;57- proszę zwrócić uwagę na sytuacje, w której gracz zostaje 1vs1 z N3Sk. Gracz przeciwny "fejkuje" biegnięcie na B co nie sprawia, ze podejrzany robi cokolwiek, tylko wciaz czeka na A, najciekawsze jest to, gdy gracz chowa się na "kanapce" (23:24) super czeka na plant i zupełnie pewny siebie wychoidzi i zabija w plecy.

http://demka.katujemy.eu/2/dema//auto-20230522-0207-de_mirage.dem.zip

4:47 - gracz wykonuje shoulder peak na " standanrd" na A pomimo, że nie wie o przeciwniku,

Edited by Mysterio
 Bigaj  

48h

• Like 1

Wiem że pewnie nie powinienem tego robić ja ale mimo wszystko zaszedł mi ten osobnik za skórę więc proszę UB Team o wyrozumiałość, odniosę się do dostarczonych "dowodów"

1:19, jak widać to nie tak że wbiegam w kuchnie na nożu ponieważ pistolet wyciągnąłem jednak "tak jakby co" jeśli chodzi o moją pewność, no cóż, 2 w nocy, raczej nie spodziewałem się że ktokolwiek pójdzie od razu na B dlatego gdy prowizorycznie zobaczyłem iż cały BS jest pusty miałem zamiar się ustawić jak najbliżej jungli aby mieć te "łatwe fragi" co do tego że kolega nie słyszał, no cóż, ja słyszałem :) wyraźnie, chociaż nawet jeśli bym nie słyszał to w takim ustawieniu nie ma nic dziwnego.   co do późniejszego "popisu umiejętności" można zauważyć iż zatrzymałem się na 2/3 sekundy, ale na czacie widać też wyraźnie iż pisałem po prostu wiadomość :) ale dziękuje za docenienie, chociaż  wg mnie te strzały to i tak było warzywo :)

4:43: tutaj mógłbym zostawić tylko jedno wielkie "XD" no cóż, wychylam się z mida, okno jest czyste, jest jakiś smoke w konekcie, nikt mi nie wmówi że nie mogę sobie strzelić w oczywiste miejsce gdzie nawet silvery znają tego "one waya"

Jak napisałem wyżej, taka osoba zupełnie nie nadaje się na role admina w mojej opinii

• Haha 1

1:19 -b lecial do samochodu normalnie z glockiem cicho na b bylo to wbili na bsa normalna akcja
1:36 -b był plant na b podszedł pod kuchnie słyszał przeciwników w dżungli normalna reakcja że wyczekiwał nic podejeżanego tutaj nie zauważyłem
4:43 -b raczej normalny skan często ktoś tam się ustawia
5:16 -b miał wcześniej przeciwnika w konekcie raczej normalna akcja że patrzy sobie okno i konekt jednocześnie
6:43 -b było widać kawałeczek modelu jak przeciwnik przeskakiwał do konekta 
13:22 -b było cię słychać jak skaczesz na bs
13:47 -b jak by nie patrzeć normalna kolej rzeczy że w takiej sytuacji będzie sprawdzał ct faktycznie mogło wydawać się to dziwne ale raczej przypadkowe
17:30 +/- cięzko mi powiedzieć być może go widział jeżeli gra na wysokich ustawieniach bo wtedy jest takie coś możliwe
22:57 -b na prawdę normalna akcja myślę że większość zachowałaby się tak samo 

Drugiego demka nie odpalałem gdyż stwierdziłem że nie ma to sensu, obejrzałem prawie całe demko i nic nie wzbudziło praktycznie moich podejrzeń.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.