Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
ezik1

Odwołanie od bana - エジク

Recommended Posts

Twój nick: エジク

Nick admina banującego: nie wiem dostałem bana jak mnie nie było 

Data/Mapa: 21-05-2023 18:04:28 Mirage 

SteamID:STEAM_0:1:590382283

Serwer (mod):  mirage             

Opis sytuacji: zagrałem dzisiaj 2 gry pózniej mnie nie było chciałem wejść na serwer i mam bana może być to jakoś wyjaśnione ? 

• Haha 3
  • Sad 1

•  Leek locked this topic
  • Moderator

30:02 - flick życie? Poza tym każdy kill to celownik leci na głowę tuż przed strzałem

-b, zwyczajny flick
31:16 - skąd wie, żeby skanować? Ok, poszedł smoke więc ktoś tam jest, ale nagle przebija smoke na nożu?

-b, skąd wie żeby skanować? leci granat, koleś od razu wybiega i strzela, wiadomo od tego momentu, że jest dwóch szczur, a dlaczego przebija smoke? raz, że CT spaliło szczura, a dwa, że trzech dojeżdża appsy B na głęboko
35:20 - korekta celownika na głowę + prefire

-b, biegnie i strzela, był ustawiony do lewej, domyśla się, że terro mogło zająć prawą stronę okna skoro nikt nie peekuje
36:15 - korekta celownika na głowę + prefire

-b, nie celuje w głowę, nie ma prefire'a
37:37 - skąd wie, że jest under dając takie info?

-b, mówi "patrzę Ci under"
37:56 - korekta celownika na głowę + ciągnie celownik za modelem

-b, przecież widział go pół sekundy przed...
38:39 - dziwny ten flick

????
39:03 - peek z wcelowaną głową kuchnia

-B, słyszał skoki i scope, nawet nie trafia gościa bo strzela nad modelem
39:55 - przy każdym full auto celownik finalnie ląduje na przeciwniku za dymnym

-b, na kim wylądował? gość był na dzbanie na rampie, celownik nawet nie dotknął modelu
40:13 - peek z celownikiem na głowie

-b, z tego co widzę, to crosshairplacement ma dobry, dlaczego ma trzymać niżej? wie, że słabo spalił rampę więc sprawdza dokładnie do końca
42:20 - widział zeskok,? + peek z wcelowaną głową

ciężko to ocenić, widzi gościa przed galą, ale same nogi, celownikiem mógł przejechać w sumie przypadkowo, bo przechodzi od razu do skanowania, podciągnę pod +-
44:34 - skąd wie, że dużo under jak widział tylko scriblera?

-b, sebuś pierwszy daje info, że jest ich dużo w underze, a dwa, sam widzisz ile granatów leci do okna, dwa palaki deep dzungla, jeden w okno + he i gaszak pod okno, wniosek jest prosty, w terro jest 15 osób, co Ty byś powiedział? zdołałbyś ocenić? raczej nie.
45:04 - ten dojazd zbyt pewny w dodatku od razu namierza tego przed lodówką

-b, ziomek z ct z nim podjeżdżał, nie odpalał zooma żeby szybciej zająć pozycję, nic ciekawego, nie namierza go od razu, tylko po wychyleniu
48:03 - znów celownik przed głowę przed peekiem

??????? przecież CT umiera dosłownie sekundę przed przesunięciem celownika, słychać, widać na radarze...
50:21 - "co Ty robisz" - jakby miał pretensje, że kolega peekuje z cona na zakręt - wie, że wcelwoany w cona ktoś tam jest?

? -b
51:40 - widział przeskok na rampie, że tak strzelał w dodatku mając molo na dystansie

-b, zwykły prefire, grając na om9 widziałem już niejedną osobę, która robi to samo
54:05 - nagle idzie sobie B - gdzie idzie najwięcej terro + paka i chce wcelować się w ścianę od lodówki z celownikiem na modelu już.

nie rozumiem tej czasówki

W demku za bardzo doszukiwałeś się spalonych akcji na siłę, większość to info, gra na słuch i znajomość mapy. Jedna spalona akcja jak na tyle czasówek to prawie 0 dowodów. 

• Like 3
  • KAT 1
  • I love it 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.