Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
ph1zy

[SKARGA] Clodie

Recommended Posts

Twój nick: ph1zy

Nick osoby, którą oskarżasz: @ Clodie_god

Powód skargi: No ten admin to jakiś niezły joke

Opis sytuacji: Gram sobie terro, chciałem iść mida ale zobaczyłem że tam idzie cały team to sobie wróciłem i poszedłem przez pałac, zabijam admina co gwałci !rs i jest stiltowany ze go zabijam i pisze mi na czacie "kamp dalej w tych pałacach", na co zapytałem go czy range chce stracic za takie prowokacje i oczernianie gdy nawet na spectcie nie siedział bo to go własnie zabiłem i zeby nie zapomniał !rs wpisać bo to inwalida co zamiast nauczyc się grać to sie wyżywa na lepszych graczach. Za to dostałem bana na 24h. Ban uważam za zasluzony bo odbiłem piłeczkę skoro mnie prowokował, wiec odwołania pisac nie będę, odczekam, ale za takie zachowanie należy mu minusika wpisać bo to żalosne że ktoś taki adminem jest.

Dowody: https://597.gotv.pro/srv61291/auto0-20220827-190705-177138702-de_mirage-____Katujemy.eu_______ONLY_MIRAGE__6__128TR___FREEVIP_21-8__STICKERS___AGENTS___SVIP___SKINS___KNIFE___GLOVES___MVP___PL.dem.zip

Godzina i data zdarzenia: 27.08.22 17:38:35
Mapa:

Dowody w formie screena/linku do zdjęcia itd:  

*edit

@ Clodie_god  a mozesz mi pokazać w którym miejscu ja Cie o wyzywanie oskarżyłem? XD odklejka

Po drugie, skoro nie jest to prowokacja, to dlaczego ty mnie zbanowałeś za prowo? Czym się rożni "siedź tam dalej" od "nie zapomnij !rs wpisać" ? :)
Podkreślę, że to ty mnie pierwszy prowokowałeś, więc czemu jak odbiłem piłeczkę to mnie zbanowałeś?

dejmano  

Po co te prowokacje? Następnym razem będzie warn.

• Haha 2
  • I love it 2

Wsumie beka ze dla ciebie '' siedź tam dłużej '' to prowokacja. Jeżeli oskarżasz mnie o '' wyzywanie''

to najpierw się doinformuj co to tytułowa prowokacja. A no i obrażanie mnje nie działa na twoja korzyść pozdro 

• Haha 1

• Donor

Pozwolę się wtrącić jako Właściciel Serwera

Tak czytając te Twoje wywody @ ph1zy  i oglądając to demko, które załączyłeś do skargi - tak naprawdę się zastanawiam ile czasu zajęło Ci to, bo mogłeś ten czas jakoś rozsądnej spożytkować i przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego.

Ta skarga w ogóle nie powinna znaleźć się na forum, bo to świadczy tylko i wyłącznie o Twojej hipokryzji. Już na samym starcie tematu wylatujesz ze słowami „no ten admin to jakiś niezły joke”, gdzie wątek przewodni skargi, to (jak sam uważasz) nieadekwatny powód bana, który nadał @ Clodie_god , a brzmiał on „prowokacja”. Więc zadaje Ci teraz pytanie: jakim prawem był on nieadekwatny, skoro nawet w skardze potrafisz prowokować? Dodatkowo to demko jest totalnie bezużyteczne, bo nie pokazuje całej prawdy Twojej konwersacji z @ Clodie_god , która odbyła się na serwerze. Na szczęście mamy XXI wiek i jest coś takiego jak logi serwera, z których można wiele wyczytać. Pozwolę sobie załączyć poniżej kilka screenów pokazujących jak wyglądał ten Twój faktyczny „brak prowokacji”:
unknown.png

-
unknown.png

-
unknown.png

-
unknown.png

@ Clodie_god jedyne co napisał to o kampieniu w pałacach, które rzekomo odebrałeś jako prowo co jest stricte śmieszne. Twierdzisz, że na te słowa „odbiłeś piłeczkę” i również zacząłeś prowokować. Tą „piłeczką” musiała być chyba piłka do tenisa, bo solidnie ją odbiłeś żeby aż tak naskoczyć i dręczyć Admina, który był bogu ducha winny, a Ty mu totalnie nie odpuszczałeś i ciągle poddymiałeś aby coś więcej od siebie dodał i żebyś miał powód do tego, aby się na niego wyżalić na forum.

Reasumując to całe zajście, szczerze trochę mi Cię szkoda, bo tak jak wyżej wspomniałem - mogłeś ten czas jakoś w bardziej pożyteczny sposób spożytkować. Pisanie wypocin w postaci „skargi”, pobieranie specjalnie dema, skipowanie do momentu konwersacji, wrzucanie na yt filmiku.. A za ten czas mogłeś na spokojnie usiąść, przemyśleć to co zrobiłeś na serwerze przed momentem otrzymania bana i gwarantuje Ci, że doszedłbyś do konkluzji, z której wynikałoby to, iż @ Clodie_god postąpił słusznie, a jeśli dalej tego nie zauważasz, to raczej lubisz marnować swój czas.

Wątek uważam za wyczerpany, ban oczywiście zostaje, a Tobie na przyszłość radziłbym popracować na kulturą osobistą, bo o ile pół biedy na serwerze, to gorzej jakbyś miał to przenieść do życia prywatnego.

• Like 1
  • Wow 1
  • Sad 1
  • I love it 3

• 1 year later...
  • Administrator

Temat w archiwum.

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją, zgłoś post moderatorom. Pozdrawiamy, ekipa Katujemy.eu

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.