Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
ArcyDiabeł

Skarga Patka_

Recommended Posts

Twój nick: Zapiekanka

Nick admina banującego:  Patka_.

Data/Mapa: 25.08.2022

SteamID: mój czy jej? bez różnicy dodam potem jak będzie pilne

Serwer (mod):  54.38.134.2:27015 (dd2 katujemy leczenie)

Opis sytuacji: Zacząłem grać od 3dni było spoko dziś kupiłem SuperVipa super mi szło i patka mi zaczyna takie bany dawać co chwile proszę o dowody moich win i rozpisanie ich bo nie kupowałbym svipa na tydzień a zaraz po tym prowokował admina, chyba że ty źle coś zrozumiałaś. I to nie pierwszy raz przypie*dala mi się z mojej radości jak mi dobrze idzie na serwerze. Proszę o dowody mojego złego postąpienia bo tak powinno być że winę trzeba udowodnić. A nie ja niewinność mam udowadniać.

Wycinek z konsoli:  [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Patka_. [AMXBans] Pozostalo ci 2 godzin , 49 minut i 24 sekund bana. [AMXBans] Zbanowany Nick : Zapiekanka [AMXBans] Powod : ' prowokacje ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Katujemy.eu [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 2885873 ' [AMXBans] Twoje IP : '  ' [AMXBans] =============================================== Missing RIFF/WAVE chunks 

I To główne powody? a co gracz już nie może zapytać jak kupuje supervipa czy zwroty są? Admin powinien podstawową wiedze mieć lub skierować na forum czy coś.

I to nie ja tylko inni gracze zaczęli wypominać może głosy myliłaś.

Proszę tu o dowody głosówek lub screenow a nie jakieś pisemne pomówienie.

czak  

Ale przekleństwa cenzuruj.

kejmaN.  

Usunąłem IP. 

• Haha 2

Zacznijmy od tego, że dałam Ci bana na 3h za prowokacje po tym jak zacząłeś po raz kolejny wspominać o zwrocie pieniędzy na temat svipa. Admin @ Sosna96  dał Ci dosłownie chwile wczesniej bana za kulturę po czym Ty wróciłeś i znowu zaczęło się Twoje nieodpowiednie zachowanie. Wyzywałeś innych graczy, dostałeś ode mnie upomnienie  

[sVIP]  [Poczatkujacy] Zapiekanka: "odpier*** sie odemnie"

[sVIP]  [Poczatkujacy] Zapiekanka: "oddaj za svip lepiej"

A z tego co wiem to nie pierwsza taka sytuacja, w której zachowujesz się w taki sposób. To chyba tyle z mojej strony 

edit: Ale Ty nie pytałeś czy są zwroty tylko non stop pisałeś "oddajcie pieniądze za svipa" dodatkowo przy tym leciały wyzwiska, po drugie Ty wnosisz skargę na mnie więc raczej Ty powinieneś mieć dowody przeciwko mnie 

Edited by Patka_
  • Like 6

I To główne powody? a co gracz już nie może zapytać jak kupuje supervipa czy zwroty są? Admin powinien podstawową wiedze mieć lub skierować na forum czy coś.

I to nie ja tylko inni gracze zaczęli wypominać może głosy myliłaś.

Proszę tu o dowody głosówek lub screenow a nie jakieś pisemne pomówienie.

Rudzia  

Jeśli chcesz coś dodać edytuj swój 1 post. #pisemne 

• Like 1
  • Haha 2

• Moderator

Ban wygasł, zapraszam do napisania drugiego tematu tutaj -> https://katujemy.eu/forum/1623-skargi/ tylko zastosuj się do wzoru i napisz co się działo, ewentualnie wklej link do odwołania. Nie ma sensu, by temat wisiał jakiś czas, bo to nas już nie dotyczy. 

@ ArcyDiabeł

• Like 5
  • KAT 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.