Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
Fury

Perm ban - Odwołanie - Only mirage #3

Recommended Posts

Twój nick:アイレ

Nick admina banującego: Zimple

Data/Mapa: 11 kwietnia 22r

SteamID: STEAM_1:1:149850464

Serwer (mod):   only mirage #3                 

Opis sytuacji:

Ogółem, to już się odwoływałem, dostałem bana za "cheatowanie" (a jakoś na tym serverze grałem przez bardzo długi czas, bo (chyba) od końca 2019 roku, więc raczej powinnem szybciej bana wyłapać, a jedyne co, to jednorazowy mute?), po czym nie mogłem się jakkolwiek uzasadnić, więc otworzyłem nowy post, gdzie uzasadniałem co i jak, nie dostałem unbana  (sprawdzając na kolejny dzień poprzez próbę dołączenia), więc uznałem, że nie ma sensu się już tu patrzeć. A więc dzisiaj jak gadałem sobie z kolegą, który gra na tym serverze, to powiedział mi, że zimple już nie ma, a była zmiana admina i powinno być "/ub all". No więc wchodzę, bo się zastanawiam dlaczego ja akurat nie mogę grać, a tu się okazuje, że dostałem bana za AB - na konto, króre co prawda jest moje, mam je pod mój nickname, ale grać gram tylko w gry głównie single player (np. no man sky, albo ark survival evolved), a w cs'a nawet nie gram na tym koncie, bo po jaką cholerę, z tego co widzę, zimple sobie wszedł do moich znajomych i wstawił mi bana za multi konto, gdzie ja nawet w cs'a na tym koncie nie gram (no może jak przpadkiem odpaliłem to co (czego nawet nie jestem pewien) - 15 sek? XD).

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.