Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
Hashirku

Podanie na Admina - Hashirku

Recommended Posts

Nick z serwera: Hashirku

Wiek: 18

Staż na serwerze (W tym miejscu podaj link do gametracker'a): https://www.gametracker.com/player/Hashirku/54.38.134.235:27015/ (aktualnie to trochę sinusoida, ale będzie tylko lepiej:)

Doświadczenie w adminowaniu: Byłem administratorem na innej sieci przez spory okres czasu

Znajomość sourcemoda [0/10]: 4/5 oceniałem w skali która jest zamieszczona w temacie.. nigdy nie byłem opiekunem, ani również nie dostałem zadania tłumaczenia pluginu, ale zawsze mogę się nauczyć jeśli będzie trzeba.

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze (dziennie/tygodniowo)?: 2h min. biorąc na poprawkę to że niekiedy może być więcej niekiedy mniej zależy to od dnia.. np. jednego dnia mogę zrobić 4h a drugiego 50min

Dlaczego Ty?: Uważam, że nadaję się na to stanowisko ze względu takiego; Jestem dosyć aktywny na serwerze i moim zdaniem w większości lubiany lub neutralny, a jeśli chodzi o doświadczenie również posiadam dosyć wysokie. Jestem sprawiedliwy, opanowany i spokojny. Chciałbym sprawdzić się w tej roli i pozostać z siecią na dłużej. Jak pisałem w poprzednim podaniu rzadko, bo rzadko, ale daje się czasami w głupi sposób sprowokować i staram się to poprawić, a na dodatek przez ostatni czas zacząłem brać codzienny udział na forum. Moje pierwsze podanie zostało odrzucone przez okres jaki grałem, mam nadzieje ze teraz się uda.

Posiadasz mikrofon?: Tak
Kontakt: ts/dc/forum ew. jeśli jest jakaś grupa to messenger
SID:STEAM_0:0:62144920
Posiadasz konto Prime?: Tak

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Keeper CS2 5vs5 #2

+ Aktywność na serwerze - bardzo ładne GT. 

+ Ładnie napisane podanie.

+ Spełnione wymagania (wiek, podstawowa znajomość sm, staż na forum i serwerze, mikrofon).

 

Osobiście widuję Cię na serwerze, za każdym razem jak gram. Ogarnięty, spokojny, ma dobry kontakt z graczami. Nic negatywnego nie przykuło mojej uwagi. Co do SM ta skala jest rozbudowana dla ogółu wiedzy SourceModa. Tobie na początek wystarczy dosłownie kilka podstawowych komend zwłaszcza, że admin tez do wielu dostępu nie ma. Kick, ban, mute, gag, observe, xray 1. Nawet opiekun serwera poza dostępem do bansa też zbyt wielu opcji nie ma, więc nie masz co się martwić. Admini czy opiekunowie na pewno Ci pomogą i zawsze będziesz mógł pytać kogoś o pomoc.

 

Reasumując jestem na TAK! Powodzonka! 

  • I love it 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.