Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
Katujemy.eu

[Aktualizacja]Tuscan powraca! Aktualizacja na 10 urodziny CS:GO już dostępna!

Recommended Posts

  • BOT

Dokładnie 10 lat temu wypuszczono CS:GO. Z tej okazji twórcy gry dodali specjalną aktualizację, która przynosi ze sobą m.in. powrót mapy De_Tuscan!

W najnowszej aktualizacji dodano pięć map, z czego na dwóch mogliśmy grać już wcześniej. To Anubis i Breach, które w grze pojawiły się w 2020 roku. Kolejne dwie mapy pojawiły się w grze po raz pierwszy – Blagai i Prime. A ostatnia to coś, na co czekali praktycznie wszyscy gracze CS:GO – De_Tuscan.

5maps.png?resize=911%2C684&ssl=1

Czytaj także – Skład G2 Esports w pełni! jks oraz HooXi nowymi “Samurajami”

Urodzinowe naklejki!

Oprócz nowych map, z okazji urodzin do gry dodana została także specjalna kapsuła z naklejkami. A ich jest w niej naprawdę dużo, bo ponad 60! Wszystkie projekty zostały zgłoszone przez społeczność i mają nawiązywać do 10 rocznicy wypuszczenia “Globalnej Ofensywy”. Cena jednej kapsuły wynosi 4.55zł

obraz_2022-08-17_001331652.png?resize=11

Fot. CS:GO

Prezent dla graczy

Dodatkowo gracze, którzy  do poniedziałku 22 sierpnia” awansują” o jeden poziom wyżej, otrzymają specjalny żeton urodzinowy.

Happy Birthday week, Counter-Strike! Today we are shipping the 10th Birthday Sticker Capsule and adding Anubis, Tuscan, and Breach and two new Wingman maps. And for this week only, players who rank up their profile will receive a limited time in-game item. https://t.co/wepCZlNus2

— CS:GO (@CSGO) August 16, 2022

Artykuł Tuscan powraca! Aktualizacja na 10 urodziny CS:GO już dostępna! pochodzi z serwisu Respawn.pl.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.