Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
Jurajski

Odwołanie od perma

Recommended Posts

Twój nick: Jurajski+

Nick admina banującego: Senior

Data/Mapa: 13.08.2022/nie kojarzę mapki, sorki :)

SteamID: STEAM_1:1:27794175

Serwer (mod):  Arena 1v1                           

Opis sytuacji: bije wszystkich na mapce po czym ni stąd, ni zowąd, dostaje bana za rzekomego 'aimbota'. Zachowanie co najmniej zabawne, biorąc pod uwagę fakt, ze kolega nawet nie wrzucił demka potwierdzającego moje 'cheaty'. Czyżby to był zwykły grymas admina? Brak dowodów mówi sam za siebie :).

https://sb.katujemy.eu/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:27794175&advType=steamid&Submit

Pozdrawiam (ale nie Seniora),
Jurajski+

senio.PNG

• Like 2

• Investor

Witam!

Link do Dema: Demko_z_Nuke'a

O Demku:

7:07 - Gracz wchodzi na serwer

7:58 - 8:05 - Przeciwnik był ledwie widoczny ale Gracz go jednak na "minimetr" zauważył. Przy drugiej konfrontacji daje 2 strzały przez skrzynkę, po czym zostawia 1 HP.

8:07 - 8:10 - Strzał w skrzynkę, zabija w głowę przez nią gdzie przeciwnik ma 1 hp, i każdy zwykły strzał by go zabił a tu głowa :D

8:15 - 8:18 - Wychodzi wcelowany, jakby wiedział gdzie jest przeciwnik, druga seria HS.

8:47 - 8:49 - Nie widział przeciwnika, a celownik już idzie w lewo czyli w stronę przeciwnika, tam gdzie mu wyjdzie... Efekt? Kill.

9:08 - 9:14 - Gracz pilnuje tylko jednej skrzynki, na zmianę lewo prawo a za nią znajduje się gracz. Zero obawy o wychylenie z innej strony.

12:08 - 12:12 - Idealny peek na gracza o którym oczywiście wiedział, przed peek'iem był moment zawahania.

12:30 - 12:38 - Peek'uje znowu lewo prawo skrzynkę za którą jest Przeciwnik na AFK'u, po czym uznaje, że przejdzie na nożu przez "Kurnik".

12:38 - 12:41 - Przeciwnik budzi się i już nie jest AFK, co skutkuje instynktownym ruchem Gracza... Cofnięciem się w lewą stronę z późniejszym podskokiem, dzięki czemu Gracz "Dowiaduje się" gdzie jest Przeciwnik.

12:41 - 12:44 - Przeciwnik przechodzi w lewo zauważając Gracza na co ten odpowiada wcelowaniem się.

12:44 - 12:54 - Podskoczył, po czym wykonał skana, mocnego skana w dodatku w akcji widzimy też "modelowe celowanie się" po skanie.

13:43 - 13:48 - Perfekcyjny peek na kurnik.

13:59 - 14:03 - Perfekcyjny Modelowy Peek. Po akcji Ban. <--- Po tym strzale uznałem, iż w grę może wchodzić AimBoT.

Uwaga: Proszę zwrócić, uwagę na zachowanie Gracza podczas gry. Rozumiem, że zostałeś sprowokowany i odpowiedziałeś na wyzwiska w Twoją stronę. Pytanie po co? XDD Po co również atakujesz innych graczy zamiast zmutować ich, bądź zgłosić mi to na u@. Takie zachowanie, jest mocno nie odpowiednie. 

Oto lista sytuacji, po których podjąłem taką decyzję. 

Pisząc: "Zachowanie co najmniej zabawne, biorąc pod uwagę fakt, ze kolega nawet nie wrzucił demka potwierdzającego moje 'cheaty'. Czyżby to był zwykły grymas admina? Brak dowodów mówi sam za siebie :).", uważam że zachowujesz się jak prostak. Dlaczego? Nie wkładaj mi do ust, słów, których nie wypowiedziałem ani do głowy myśli, które nie mają racji bytu. Ban to BAN. Jeśli nie zgadzasz się z decyzją to w Twojej kwestii jest się odwołać bądź nie. Jeśli tak zrobisz, mam obowiązek przedstawić rozpisane demko by przedstawić czym się kierowałem i gdzie widzę problem w twojej grze, a jeśli nie zrobisz tego, nie widzę sensu rozpisywać demka. Dlaczego_v2? Wyobraź sobie ile UBT, Admini, Opiekunowie, czy sami Właściciele mieli by roboty, z obowiązkiem rozpisywania każdego bana na forum. Byłeś osobą podejrzaną, to dostałeś BAN'a. Nie zgodziłeś się z decyzją, to się odwołałeś. Proste. 

Najlepiej spekulować, dopowiadać i podpuszczać.

W sumie, nieeee!

Lepiej mnie obrażać na ShoutBox'ie ;D

image.thumb.png.ada6c3feddc44a0715e5da3c207f20f3.png

Boshy  

48h decyzja

• Like 4
  • Haha 1
  • I love it 2

• Boshy locked this topic
  • Deserved

7:58 - 8:05 - Czysto 

8:07 - 8:10 - +/-

8:15 - 8:18 - Czysto 

8:47 - 8:49 - +/-

9:08 - 9:14 - Czysto 

12:08 - 12:12 - Spalone 

12:30 - 12:54 - Spalone Sama akcja była spalana po tym jak wycofał się z kurnika w momencie powrotu z AFK enemy 

13:43 - 13:48 - Czysto 

13:59 - 14:03 - Czysto 

UB 

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.