Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
Ndk-

ban w summie za heda xD

Recommended Posts

Twój nick: Ndk-

Nick admina banującego: k ejman

Data/Mapa: 18:48 | 04/08/2022

SteamID: STEAM_1:0:709462307

Serwer (mod):       Arena 1vs1                        

Opis sytuacji: byla sobie arenka 1vs1, pociem sie o top 1 bo malutko mi brakowalo, strzelilem heda jakiemus typkowi i dostalem banincje xD

Wycinek z konsoli: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź Katujemy.eu aby poznać szczegóły.
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź Katujemy.eu aby poznać szczegóły. nic innego sie nie wyswietlilo 

Ps: tak tylko dodam, w banach nie widzialem żadnego ssa czy demka.

Bez tytułu.png

• Haha 3

• Moderator

Znowu Łotewska flaga i znowu polak. XD

Stawiam, że banowałem Ciebie już wcześniej na arenkach, cały czas Łotewska flaga, świeżo założone konta, ten sam movement i niski ping na serwerze, podobny celownik, bo był to chyba style 1 - a to akurat łatwo było zapamiętać. Poprzednim kontem grałeś tylko chwilę na serwerze, stawiam, że mało opłacalne było odwoływanie się od bana. 

Pierwszy ban - https://sb.katujemy.eu/index.php?p=banlist&advSearch=Sev3een&advType=name

Teraz demko, które ma straszne lagi przy strzałach. Wrzucam te akcje, które najbardziej przykuły moją uwagę. Chaotycznie ruszasz myszką, celownik w większości to nad modelem ciągle lata, widoczny jest również duża czułość w grze i przez to w niektórych akcjach ja zauważyłem, że celownik momentami lata za płynnie po/za modelem. Generalnie, to całe demko jest do obejrzenia, ja daje swoje czasówki.

https://550.gotv.pro/srv55912/auto0-20220804-182615-1755655877-am_anothernuke_KAT_-_________________Katujemy.eu____________ARENA_1v1____________128TR__ws__knife__gloves.dem.zip

12:00 pewne wychylenie, instant strzał.
12:30 skąd ta pewność, że oponent schodził za silo, nie za drewienko? szedł po cichu. 
13:40 fajnie track po modelu wygląda, zważywszy na jego chaotyczne, szybkie i paniczne ruchy myszką.
15:40 ładny track poleciał po modelu, łatwo można rozróżnić te ruchy myszki, nie są takie same + te instant reakcje po modelu zawsze są trafne na ciało.
16:24 tutaj podobnie, nie wydaje mi się, że to ty wykonujesz te ruchy celownikiem po modelu.
19:36 to samo co wyżej.
20:26 nagle stoi celownik w miejscu (?)
21:51 pewny wyskok i wychylenie na model. XD

Mogę się mylić, demo polagowane, w niektórych nie jestem w 100% pewien. 

haikoo  

Decyzja do 48h

• Like 8
  • KAT 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.