Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
TenShee

Tenshee :)

Recommended Posts

Twój nick: TenShee

Nick admina banującego: KokoShino

Data/Mapa: 2 lipca 2022 na mapie Mirage

SteamID: STEAM_1:0:535496076

Serwer (mod):  only mirage #5                            

Opis sytuacji: Gram na tym serwerze od 2-3 tygodni i nigdy nie było problemu, po resecie topki zacząłem tryhardować żeby być w topce, a co za tym idzie umiejętności idą w górę, wczoraj 1 lipca kokoshino był w przeciwnej drużynie i ginął co rundę z moich rąk, znajomy mi pisał, że każdy płaczę, że mam wh, wiec wydaje mi się, że koko obrał za cel żeby mnie zbanować wiec  siedział na spectcie z dobre pare godzin, aż w końcu udało mu się mnie dzisiaj zbanować, więc teraz bym prosił rozpisanie demka. To, że miałem lepszy dzień nie oznacza, że czituje dopóki mnie zabijał to było wszystko w porządku, ale gdy role się odwróciły to już szuka winy w wspomaganiu, uważam  że ban jest nieobiektywny, 

Pozdrawiam 

Witam.

demko 1 11:29-12:38 2 lipiec mecz dostania bana

http://824697.node28.pukawka.pl/dem-de_mirage-1656755969-1656758313.zip

runda 14 strona CT wychylanie na pałace 1:50
runda 15 strona CT teraz gdy nikogo nie ma w pałacach wbiega z nożem (dobry resp to nie wymówka w 14 rundzie miał taki sam spawn)
runda 19 stona CT w konektorze celuje w przeciwnika przez ściane shorta 1:10

demko 2 20:10-21:00 1 lipiec

http://824697.node28.pukawka.pl/dem-de_mirage-1656699030-1656702001.zip

runda 1 strona CT narysował na spawnie graffity oka i macha myszką po graffity na starcie rundy
runda 2 to samo zachowanie
runda 3 znów to samo
runda 5 strona TT przed TV spojrzenie na ściane w celu zobaczenia przeciwnika pomimo tego że słyszał go wcześniej przed underem 1:15
runda 6 strona TT pokazanie oka 
runda 10 strona TT skanowanie drewna i na drewnie przez smoke kiedy był schowany tam przeciwnik 1:32 
runda 12 Strona TT nagłe wcelowanie się w pałace z respa TT gry przeciwnik już wychylał 1:25 

demko 3 18:56-19:34 1 lipiec

http://824697.node28.pukawka.pl/dem-de_mirage-1656694574-1656696865.zip

runda 8  strona TT skanowanie pod drewnem dopiero wtedy kiedy przeciwnik tam poszedł 1:20
runda 14 strona TT spojrzenie sie przed konektorem w ściane na schody-jungle gdy wszedł do konektora a przeciwnik ze schodów zginął spojrzał sie na jungle przez ściane 0:20

Pozdrawiam.

Boshy  

Decyzja do 48h

• Like 3
  • Haha 1

• Boshy locked this topic

DEMO1 
runda 14 strona CT wychylanie na pałace 1:50 CZYSTO

runda 15 strona CT teraz gdy nikogo nie ma w pałacach wbiega z nożem (dobry resp to nie wymówka w 14 rundzie miał taki sam spawn) CZYSTO

runda 19 stona CT w konektorze celuje w przeciwnika przez ściane shorta 1:10 +/-

DEMO2

runda 1 strona CT narysował na spawnie graffity oka i macha myszką po graffity na starcie rundy - yyy jak to sie ma do gry xd?

runda 2 to samo zachowanie - ta sama odpowiedz

runda 3 znów to samo - znów to nic nie znaczy 

runda 5 strona TT przed TV spojrzenie na ściane w celu zobaczenia przeciwnika pomimo tego że słyszał go wcześniej przed underem 1:15 CZYSTO

runda 6 strona TT pokazanie oka ????????? - ????????????

runda 10 strona TT skanowanie drewna i na drewnie przez smoke kiedy był schowany tam przeciwnik 1:32 +/-

runda 12 Strona TT nagłe wcelowanie się w pałace z respa TT gry przeciwnik już wychylał 1:25 CZYSTO

DEMO3

runda 8  strona TT skanowanie pod drewnem dopiero wtedy kiedy przeciwnik tam poszedł 1:20 CZYSTO
runda 14 strona TT spojrzenie sie przed konektorem w ściane na schody-jungle gdy wszedł do konektora a przeciwnik ze schodów zginął spojrzał sie na jungle przez ściane 0:20 +/-

Gracz miał czasem szczęście, ale nie używał cheatów. Akcje przedstawione przez admina są strasznie na siłę i nie ma sensu trzymać gracza z banem za brak cheatów. 

Kończąc temat chciałem prosić @ K0koShino używaj następnym razem GUI menu (shift + f2). Strasznie utrudniłeś mi pracę i musiałem się doszukiwać pewnych momentów. Następnym razem używaj odpowiednika czasowego z GUI. 

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.