Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
Yaoo1337

Zostałem zbanowany

Recommended Posts

Twój nick: Queren34

Nick admina banującego: 

Gooooooood1337

Data/Mapa: [MIRAGE #7] 29.06.2022 

SteamID: ID Steam: 76561199293034448

Serwer (mod):   ░▒▓█ Katujemy.eu ★ [MIRAGE #7] ★ 128TR                           

Opis sytuacji: grałem na serwerze spokojnie gadałem z graczami śmiałem się a tu nagle dostaje bana z powodem WH jakim cudem każda runda itp była legi tym bardziej kupiłem vipa na 60dni nie po to wydaje pieniądze żeby dostawać bany za totalnie za nic troszkę nie fajnie ze strony admina jak tak każdemu daje bana więć mam nadzieje że dostane ub bo szkoda mi będzie pieniędzy wydane na ten serwer

jak to się mówi za głupotę się płaci, wiec będzie ci szkoda pieniędzy wydanych na ten serwer

to jest demko z przed 3 dni, grałeś jeszcze bez vipa, ogólnie cale demko latasz na bh i nie potrafisz strzelać
wiec na demku z wczoraj pewnie masz jeszcze jakiegoś aima, ale to już nie ważne bo i tak starczy do bana to twoje wh i bh

https://111.gotv.pro/srv67119/auto0-20220627-191145-689933883-de_mirage-_____________Katujemy.eu______MIRAGE__7______128TR.dem.zip - demko z przed 3 dni

15:45 chciałeś dać molo na rampe ale widzisz ze czysta
15:56 piękny bh przez cale tt
16:00 wcelowany w gościa od razu
16:10 nie widzisz nikogo, a mówisz ze pod oknem i ogólnie wiesz już o nim
17:00 znowu piękny bh przez cale tt
18:30 kolejny pokaz bh
19:47 celujesz na typa przez boxy
21:05 ładny hs
22:55 bh
24:00 znowu raszujesz rampe  na nożu bo wiesz, ze czysto i przez cale tt robisz bh
26:13 dla odmiany raszujesz b domek na nozu i bh na koniec

https://111.gotv.pro/srv67119/auto0-20220629-212521-398097717-de_mirage-_____________Katujemy.eu______MIRAGE__7______128TR.dem.zip - demko z bana

1:10 patrzysz skrot nagle przestajesz i celujesz do gory gdy ide na shifcie
1:45 wiesz ze wszystko czyste wiec nic nie sprawdzasz lecisz odrazu do jungli
2:53 widzisz ze gosciu biegnie wiec nie wychylasz i po sekundzie peekujesz odrazu wcelowany w niego
3:50 zatrzymujesz sie na chwilke i prefire w goscia
3:55 wiesz ze 2 jest wcelowanych w palace wiec zatrzymujesz sie i nie wychylasz
5:25 znowu wjazd na B na nozu nic nie sprawdzasz bo wiesz ze czysto
5:49 chcesz podchodzic, ale widzisz przez sciane ze przeciwnik wchodzi przez wenta wiec jednak czekasz i wcelowujesz sie 
5:54 zobaczyles goscia na plecach wiec szybka zwijka 

Boshy  

Decyzja do 48h

• Like 3

• Boshy locked this topic

#1 DEMKO

15:45 chciałeś dać molo na rampe ale widzisz ze czysta SPALONE
15:56 piękny bh przez cale tt SPALONE
16:00 wcelowany w gościa od razu SPALONE
16:10 nie widzisz nikogo, a mówisz ze pod oknem i ogólnie wiesz już o nim SPALONE
17:00 znowu piękny bh przez cale tt SPALONE + ode mnie. Parę sekund później wychodzisz wcelowany perfidnie w głowę przeciwnika, o którym nikt nie wiedział

#2 DEMKO

1:10 patrzysz skrot nagle przestajesz i celujesz do gory gdy ide na shifcie +/- kwestia demka, ze mogl szybciej go zobaczyc normalnie.
1:45 wiesz ze wszystko czyste wiec nic nie sprawdzasz lecisz odrazu do jungli +/-
2:53 widzisz ze gosciu biegnie wiec nie wychylasz i po sekundzie peekujesz odrazu wcelowany w niego +/- mogl slyszec kroki
3:50 zatrzymujesz sie na chwilke i prefire w goscia SPALONE
3:55 wiesz ze 2 jest wcelowanych w palace wiec zatrzymujesz sie i nie wychylasz SPALONE
5:25 znowu wjazd na B na nozu nic nie sprawdzasz bo wiesz ze czysto SPALONE
5:49 chcesz podchodzic, ale widzisz przez sciane ze przeciwnik wchodzi przez wenta wiec jednak czekasz i wcelowujesz sie SPALONE
5:54 zobaczyles goscia na plecach wiec szybka zwijka +/- 

OD SIEBIE
6:34 - widzisz na wh, ze podchodzi - podnosisz celownik i zabijasz na fleshu
8:05 - No blisko bylo to zabicia przez smolka skaczacego gracza
9:00 - szybkie wcelowanie sie i zabicie
11:20 - zobaczyles biegnacego gracza w oknie i juz zaczales uciekac - niestety nie udalo ci sie bo dostales bana.

• Like 5
  • I love it 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.