Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
air

Podanie na admina - Air.

Recommended Posts

Nick: Air
SteamID:  STEAM_0:1:147154504
Staż na serwerze: 14 dni
Twój GameTracker: https://www.gametracker.com/player/air Katujemy.eu/145.239.16.170:27035/  ; https://www.gametracker.com/player/air/145.239.16.170:27035/

2 linki z powodu naliczania przez gametrackera godzin przez Nickname na steamie a nie konto steam.

Doświadczenie w byciu adminem?: Wielokrotniy admin sieci Katujemy.eu oraz innych serwerowni.
Znajomość SourceMod [1-5]: 4
Konto Prime?: Tak
Sprawny mikrofon: Tak
Mutacja głosu: Tak
Ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcisz serwerowi?: minimum 7h tygodniowo ( ostninimi czasy przez 2 tygodnie wyrobione 37h :D)
Dlaczego właśnie Ty?: Uważam się za osobę kompetentną jak i wyrozumiała, jestem odpowiedzialny oraz opanowany, dzięki mojemu sporemu doświadczeniu w tej grze potrafie ocenić czy ktoś cheatuje czy gra po prostu dobrze. Zauważyłem spore braki w administracji gdyz mają oni również życie prywatne jak i gra w cs:go nie ogranicza sie tylko do spedzania czasu na serwerze i chca tez sobie zagrac cos ze znajomymi, co przenosi sie na cheaterow na serwerze, uważam że mógłbym ich wesprzeć swoim doświadczeniem w zadbaniu o dobre imie serwera.

@ Wikcia ciężko jest mi sie zapoznać z administracją jeżeli jest ona mało aktywna, odpowiedź tą kieruje również do @ m.michu który w tydzień wyrobił 7h (info z gametrackera) , przepraszam że sie nie spotkaliśmy lecz nie wynika to z mojej winy nie wszystkich graczy da sie zobaczyc w 7h bądź 30 minut. Wracając do tematu przewodniego czyli poznawania osób na serwerze: myślę że w 2 tygodnie mam kontakt z wieloma osobami które grają aktywnie na tym serwerze, więc o nawiązywanie kontaktu z innymi graczami prosze sie nie martwic bo przychodzi mi to latwo B).  @ Wikcia dziękuje za ,,jedynego" plusa związanego z wiekiem ale mysle że znajomość sm'a tez powinna byc na uwadze w ocenie podania :).  @ m.michu skoro nie widujesz mnie na serwerze w czasie w którym gram to dlaczego gracze mieliby ci o mnie wspominać jak mnie tam nie ma? ,, nie słyszałem o tobie zadnego dobrego zdania". @ m.michu ,,-Masz zamieszczone posty od kolegów, przez których myślę że nie dostaniesz się poprostu, radzę zmienić kolegów lub zachowanie jeżeli masz rozum jak oni" nie wiem dlaczego bierzesz pod uwage opcje ze są to moi znajomi, może są to osoby z serwera które mają o mnie jednak dobre zdanie i nawiązałem z nimi kontakt. Niepodważalnym faktem jest również to, że nie mam wpływu na to co kto pisze w komentarzach pod poblicznym postem. @ TsitL Dzięki za 2 plusy i minusa :) - zadowalają mnie wszystkie opinie zwlasza takie na które nie mam wpływu ( chodzi o komentarze 2 osobnikow ktorych malpy ewolucyjne ewidentnie spadly z drzewa). @ f0pa nie jest to forma tlumaczenia, jest to bardziej forma wyjasniania zaistnialej sytuacji jak i dostawanie minusow za cos na co sie nie ma wplywu :).

• Like 3
  • I love it 2

A ja jestem na nie

Grasz na serwerze zaledwie 2 tygodnie 

Większość administracji ciebie nie kojarzy ani nie widziała na serwerze

Daj sie poznac innym gracza i członką administracji żeby wyrobili sobie na twoim punkcie zdanie. Pograj więcej na serwerze 

Jedyny plusik to wiek

• Like 1

1 godzinę temu, Wikcia napisał:

A ja jestem na nie

Grasz na serwerze zaledwie 2 tygodnie 

Większość administracji ciebie nie kojarzy ani nie widziała na serwerze

Daj sie poznac innym gracza i członką administracji żeby wyrobili sobie na twoim punkcie zdanie. Pograj więcej na serwerze 

Jedyny plusik to wiek

Jestem na tak 

+kochany 

+słodziak 

+UwU

image.png

Edited by Hacker13
Usunięto treści niezgodne z regulaminem forum.
KyO  

Minimum 3 argumenty

dejmano   (edited)

1. Forum nie jest do prowokowania osób trzecich.

2. Dodatkowo podaj normalne 3 argumenty.

3. Nie pisz kilku postów, chcesz coś dodać? opcja edytuj do takich rzeczy.

Edited by dejmano
  • Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1

Jestem na NIE!

-Mało cię widuję na serwerze, nie słyszałem o tobie dobrego zdania 

-Nie próbujesz nawiązywać żadnego kontaktu z graczami 

-Masz zamieszczone posty od kolegów, przez których myślę że nie dostaniesz się poprostu

Radzę zmienić kolegów lub zachowanie jeżeli masz rozum jak oni

• Like 4

Jestem na nie:

+ wiek

+ ładnie rozpisane podanie 

- jeśli komentarze to Twoi znajomi lub osoby z serwera, które mają o Tobie dobre zdanie to uważam, że Przyciąganie do siebie wyłącznie takich osób nie dzieje się bez przyczyny, padło tutaj sporo przykrych słów w stronę innej osoby i wszystkie z tych komentarzy są nierozsądnie przychylne Tobie tak więc sądzę, że opinie tych użytkowników nie powinny być brane pod uwagę 

• Like 2
  • I love it 2

--/+ Gametracker. Bardziej - ponieważ grałeś tydzień temu więcej co dokładnie widać, ale w tym tygodniu bardzo słabo. 

Sourcemod + patrząc na tę skalę.

+ Wiek.

- Krótki staż na serwerze.

+/- Opinia innych, jak na razie masz tylko jedno Tak od 1 admina i 1 nie od drugiego nie wliczam wypowiedzi tych 2 panów, bo widać, że umieją się zachować i brak im kultury a ich argumenty są absurdalne.

- Nie rozumiem po co się tak tłumaczysz w tych editach? xD

Na nie.

Myślę że opiekun serwera powinien powiedzieć reszcie adminów, aby się wypowiedzieli.

Z wyrazami szacunku

f0pa

• Like 3
  • I love it 1

Jestem na tak:

+sm

+prime

+wiek

+/- gt, mógłbyś trochę więcej pograć przed składaniem podania

Podoba mi się jak sie "obroniłeś" w editach, w sposób normalny i nieimpulsywny. Problemów na serwerze nie sprawiałeś i w miarę się angażowałeś w zachowanie spokoju na serwerze. Myślę że można dać Ci szansę. Tylko opanuj kumpli następnym razem, bo ewidentnie cię znają. :AngeryBOYE: 

• Like 2
  • Thanks 1

1 godzinę temu, f0pa napisał:

--/+ Gametracker. Bardziej - ponieważ grałeś tydzień temu więcej co dokładnie widać, ale w tym tygodniu bardzo słabo. 

Sourcemod + patrząc na tę skalę.

+ Wiek.

- Krótki staż na serwerze.

+/- Opinia innych, jak na razie masz tylko jedno Tak od 1 admina i 1 nie od drugiego nie wliczam wypowiedzi tych 2 panów, bo widać, że umieją się zachować i brak im kultury a ich argumenty są absurdalne.

- Nie rozumiem po co się tak tłumaczysz w tych editach? xD

Na nie.

Myślę że opiekun serwera powinien powiedzieć reszcie adminów, aby się wypowiedzieli.

Z wyrazami szacunku

f0pa

To więc tak:

W regulaminie jest, że trzeba podać 3 sensowne argumenty. Twój 1 argument na -:

"nie rozumiem po co się tak tłumaczysz w tych editach? xD" ?????????? Gdzie tu jest tego sens i co ma to do sensownej wypowiedzi....

twój 2 argument na +/-:

"Opinia innych, jak na razie masz tylko jedno Tak od 1 admina i 1 nie od drugiego nie wliczam wypowiedzi tych 2 panów, bo widać, że umieją się zachować i brak im kultury a ich argumenty są absurdalne." 

Gdzie tu jest sens co do "aira",oceniłeś tylko  ludzi którzy odpowiedzieli pod podaniem jak odpowiedzieli, gdzie jest ocena owego użytownika który złożył podanie na admina?

Więc wychodzi z sensownych twoich wypowiedzi tylko oceniłeś staż wiek i gt, czemu nie oceniłeś doświadczenia które napisał że był adminem i by se poradził z tą rangą?? dlatego że by to wyszło na +? Czemu nie oceniłeś znajomość sm?? Bo dał na 4/5? Nie wiem jak ty masz tego opiekuna. Podanie zostało ładnie napisane wszystko było na + oprócz tego gt, które by z łatwością poprawił na lepsze bo jest aktywnym graczem. 

Pozdrawiam :D.

dejmano  

+1, następnym razem edytuj poprzedni post. Nie pisz kolejnych. 

• Like 1
  • Sad 1

Myślę, że pomimo zbędnych komentarzy i nie oraz po rozmowach z adminami na DC, można dać ci szansę 

Aktualnie to podanie przyjęte na okres próbny 2 tygodnie, wykaż się w tym czasie, tak jak się oferowałeś w podaniu.

Powodzenia. 

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.