Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
ten fajny

zostałem zbanowany

Recommended Posts

Twój nick: plastuś

Nick admina banującego: nie wiem

Data/Mapa: 18.06.2022 mapa - mirage #7

SteamID: 76561199219475320

Serwer (mod):   mirage #7                         

Opis sytuacji:  witam spowrotem znowu dostałem bana nie wiem co ja jeszcze tutaj robie bo to jest jakiś zart dobra opisze sytuacje bylem ide sobie na b potem ide sobie na mida potem ide sobie do konektora i ide z diglem do okna chlop raz chyba trafilem a potem chlop mnie zabil przez sciane nie pamietam co dokladnie sie stalo bo sobie grałem wiec tak za bardzo tej akcji nie pamietam  i to tyle pozdrawiam .

• Haha 1

https://111.gotv.pro/srv67119/auto0-20220618-214951-1843894434-de_mirage-_____________Katujemy.eu______MIRAGE__7______128TR.dem.zip

A więc.. Pierwsza runda pistoletowa idziesz B sprawdzasz wszystko jak najbardziej clear, ale w drugiej juz biegniesz nie sprawdzasz nic, trzecia jakbys dostał info od boga nie sprawdzałes ani Side ani nic poprostu leciales zaplantowac.
6:33 Rush z kosą apsy B bo przeciez nikogo nie ma na car ani side
8:04 Gdy przeciwnik obchodzil side chciales peeknac na balkon lecz gdy zauwazyles przeciwnika cofnales sie i go zabiles
10:10 Biegniesz z kosa totalnie nic nie sprawdzasz po czym wyciagasz bron i wychylasz na typa z gali
11:11 Gdy zawsze rushowales apsy teraz gdy CT'k rushowal cofnales, gdy w niego strzelales celownik przeskoczyl na glowe
12:36 Masz gdzies wszystko lecisz w side gdy zawsze CT'k byl na shorcie nie sprawdzasz tego, widziales typa za side i chciales w niego rzucic Flashem
16:25 Normalny frag na aucie lecz nie sprawdzales nic tylko plantowales jakbys dostal info od boga ze nie ma nikogo
18:00 Czekales wcelowany w typa z shorta gdy nie miales prawa o nim widziec
21:30 Gdy strzelales sie z typami zamiast kula w tego co celowales poleciala przez sciane w innego
21:53 Celownik przeskoczyl na enemy
22:40 Gdy wczesniej rushowales tak teraz stales wcelowany gdy enemy rushowalo B
23:44 Runde wczesniej stales wcelowany teraz rashujesz tak naprawde na pewniaka z kosa
23:56 Peek idealnie wcelowany na enemy
25:28 Szybki look przez sciany na under czy nikogo nie ma
25:39 Znow zerkniecie przez sciane w under
27:50 rush z kosa B mimo ze byl tak enemy wiec moglo byc wiecej
28:04 Peek na typa w oknie totalnie nie sprawdzajac nic
29:16 Wyglada to troche na aimbota jak z jednego na drugiego przeskakuje celownik
32:04 Zeskok wcelowany do undera + celownik przeskoczyl na glowe podczas strzalu po czym rush z kosa under
26:37 Mi to wyglada na takiego dobrze skonfigurowanego Aimbota i WH
38:04 Odpusciles mida chodz zawsze wchodzili stales wcelowany w under bo widziales Enemy, rush z kosa undera
39:18 Peekujesz jak nigdy srodek mida bo tam byl enemy gdy zawsze celowales w zakret, zeskoczyles wcelowany w enemy w uderze rush z kosa ale tylko do schodkow bo tam byl przeciwnik

haikoo  

Decyzja do 48h

• Like 5

• Donor

6:33 Czysto
8:04 Czysto
10:10 Czysto
11:11 Czysto
12:36 +/-
16:25 Czyste
18:00 +/-
21:30 Czysto
21:53 +/- to mógł być fart
22:40 +/- w pierwszej rundzie też czekał tylko jego ziomki skrócili undera
23:44 Bardziej rush z bronią ale trochę dziwne
23:56 Czyste
25:28 Czyste
25:39 Bardziej zerknał na pozycję na blisko, +/-
27:50 Dziwne
28:04 Czyste
29:16 Spalone
32:04 Czyste
36:37 Spalone
38:04 Czyste
39:18 +/-

Akcji dużo, dwie może trzy takie na prawdę dziwne, reszta jest czysta. za mało dowodów na tym demku zdecydowanie. UB

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.