Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
LALA3432

Pernamenty Ban

Recommended Posts

Twój nick: LALA

Nick admina banującego: Fopa

Data/Mapa: 16.06.2022 Mirrage

SteamID: https://steamcommunity.com/id/572884484/

Serwer (mod): #7                              

Opis sytuacji: Dzień dorby dostałem perma od niejakiego Fopy i ogolnie chcialbym przeprosic bo troszke mnie ponioslo wczoraj (choć wsumie nie pamietam co to bylo) ale bardzo przepraszam i obiecuje ze to sie juz nie pwotorzy ze no tylko dzien dobry na chcacie ale odpisywanie komus i dawanie infa teamowi i jeszcze raz bardzo przepraszam za moje zachowanie. Lecz czy moze byc ta ostatnia otateczna mala szansa na ub
Pozdrawiam laLA

• Haha 1

Witam. Dostałeś bana, ponieważ zachowujesz się za przeproszeniem jak zwierzak na każdym razem, kiedy wchodzisz na serwer wyzywasz każdego/zwracasz się w nie kulturalny sposób do graczy/adminów, nadużywasz wulgaryzmów, prowokujesz kogoś, gdy cię zabije, a nawet bez powodu.

Dostałeś ode mnie bana na tydzień, abyś się ogarnął i normalnie zaczął zachowywać najwyraźniej to nie poskutkowało dlatego dostałeś bana permanentnego.

Tutaj pokaże listę twoich banów/gagów/mutów.

Bany:

image.thumb.png.c63ffef94465c0bb73edf2516041c915.png

image.thumb.png.4ac90a32dfed6593adbb8cb20e3b2364.png

Gagi/muty:

image.thumb.png.8c76e9d8f524989c3967f37cda3d5f5c.png

5.12 Wyzywanie graczy/osób trzecich - Ban 1h -> ban 4h -> ban 24h -> ban 7d -> ban permamentny

5.14 Podawanie info drużynie przeciwnej/trolowanie/przeszkadzanie w grze - ban 1h -> ban 4h -> ban 24h -> ban permanentny

5.15 Mówienie dwuznacznych tekstów mających na celu obraze - ban 1h  -> ban 4h -> ban24h -> ban permanentny 

5.16 Psucie reputacji serwer - ban 4h -> ban 7d -> ban permanentny 

Z wyrazami szacunku

f0pa

Night0oo  

Decyzja do 48h

• Like 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.