Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
ez?

Skarga - rolnicze disco

Recommended Posts

Twój nick: sh.mp3
Nick oskarżonego: rolnicze disco
SID oskarżonego (komenda status): admin, niestety wyszedl 
Godzina i data przewinienia: 19:45 12.06
Opis sytuacji: gosc pisze tekstu typu rasizm/wyzwiska
totalny brak zareagowania ze strony admina Skanuje Nozem jak i rolnicze disco, Skanuje Nozem wytlumaczyl ze nie bylo go w obecnej chwili rozumiem to,
 lecz gdy napsisalem zeby ogarneli tego goscia rolnik dalej nie reagowal
napisalem na u@ ze drugi admin powinien zainteresowac sie tekstami splywanymi na chacie lecz cozxd, odpisal mi tylko tekstem ze w kazdym razie moge napisac skarge :)
Dowody (demo, SS, świadkowie): http://811464.hltv2.pukawka.pl/hltv-2206121926-de_dust2-1655054760-1655055960.zip
Uwagi (opcjonalne): gracz ktory pisal owe teksty pisal je przez ponad cala mape, teksty rolnika byly pod koniec demka 
  • Like 6

Zacznijmy może od tego, że nic do ciebie ani nikogo na tej mapie nie napisałem ale okej. X D Wiem, że w waszej bandzie płaczków  nieprawdziwe informacje to porządek dzienny no ale coż. 

Sprostowanie. Całą mapę grałem z hud saytext  voice enable na 0 (domyślnie w cfg). Czasem jak nie jestem sam na serwerze jako admin to zdarzy sie tego nie wlaczyc. Tyle, moja wina ale chłopaczku niedopowiadaj sobie, że coś do ciebie pisałem^^ 

Tak na marginesie to bardzo spójna skarga, mogłeś zdradzić w niej nicki graczy wyzywających się :default_smile:

• Like 2

Czasem jak nie jestem sam na serwerze jako admin to zdarzy sie tego nie wlaczyc. Tyle, moja wina  -

admina masz o ile wiem po to zeby robic porzadek z ludzmi a nie po to zeby grac sobie za przeproszeniem na w***** z wylaczonym chatem, czy kto wie co jeszcze.

chłopaczku niedopowiadaj sobie, że coś do ciebie pisałem^^ -

okej, rozumiem tylko ze po napisaniu na u@ ze drugi admin powinien sie nie o****** i gdybys mial wlaczony chat wiedzialbys dobrze ze chodzi o ciebie, myslalem ze to ty napisales ze "moge isc napisac skarge" a jednak napisal to Skanuje Nozem za co przepraszam, moj blad

jesli chodzi o gracza ktory caly czas obrazal, pisal rasistowkie teksty - mlody evertoniarz

edit: Zabawne jest to, że wspominasz mnie w skardze, ktora mnie nie dotyczy czlopaczku, sytacja, która przedstawiełes wyzej być moze miala miejsce nie wiem, w tamtym momencie dostalem wazny telefon ze szpitala na ktory bardzo czekalem i nie mialem czasu wyjsc z serwera postanowilem zostac na spect i odebrac telefon

srednio mnie interesuje co robiles, takie cos kazdy moze sobie wymyslic spoko rozumiem moze i to prawda. szkoda tylko ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem i spinasz sie o byle co, skarga ciebie nie dotyczy, ale to ty piszesz jakies teksty na @@ skierowane do mnie, a na gorze napisalem ze rozumiem to ze nie patrzyles na chat, wiec? w czym problem? po napisaniu 1 skargi na ciebie masz jakies ciagle zazalenia zawziete kij wie skad. dziekuje :)

dejmano  

Nie pisz kolejnych postów tylko edytuj pierwszy. Dodatkowo cenzuruj wulgaryzmy. 

• Haha 1

Zabawne jest to, że wspominasz mnie w skardze, ktora mnie nie dotyczy czlopaczku, sytacja, która przedstawiełes wyzej być moze miala miejsce nie wiem, w tamtym momencie dostalem wazny telefon ze szpitala na ktory bardzo czekalem i nie mialem czasu wyjsc z serwera postanowilem zostac na spect i odebrac telefon, na czacie admina napisalem Ci ze mozesz zlozyc skarge po tym jak zwrociles uwage danej sytacji przy ,ktorej jak wyzej wspomiałem mnie nie bylo  (kulturalna odpowiedz) z reszta jak widac ją napisales co mnie osobiscie nie dziwi, byc moze ludzie z Poznania z tego słyną nie wnikam :) do sedna sprawy odnosnie skargi, ktora rzekomo jest na rolnika a ujałes w niej mój nick to prosze abys mnie w nich nie oznaczal jesli skarga mnie nie dotyczy chyba ze szukasz atencji to wiele wyjasnia, to tyle z mojej strony, dzieki za uwage. Milego wieczoru

Edit: po napisaniu 1 skargi na ciebie masz jakies ciagle zazalenia zawziete kij wie skad. dziekuje :)

Odp: jestem na to za stary, żeby mieć do Ciebie zażalenia chłopcze, jeśli czułeś potrzebę napisania jakiejś śmiesznej skargi, która i tak poszła w nie pamięć odnośnie mojego łączą internetowego, które naprawiłem jeszcze tego samego wieczoru to tylko i wyłącznie Twoja brocha nie ma ona nic wspólnego z wypowiedzią na skargę wyżej, zobaczyłem, że wspominasz w niej mój nick więc odniosłem się w do zaistniałej sytuacji tyle w temacie synu. 

ps

Pamiętaj aby zachowywać kulturę na serwerze z szacunkiem do innych graczy :) 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Trochę dziecinne jest to, że wylewacie swoje żale w skardze mowa tutaj o @ ez? oraz @ skanujenozem chociaż nie rozumiem kompletnie Twojego nastawienia zostałeś wspomniany w skardze tylko dlatego, że byleś na serwerze, a jak dobrze wiesz gracze nie widzą nicków admina jak pisze na say więc zbastuj trochę, a jeżeli macie jakiś problem do siebie to rozwiążcie go na priv, a nie tutaj

@ rolnik7331 jako admin nie powinieneś w ogóle korzystać z tych komend, bo jak widzisz później się robi syf i na serwerze i na forum teraz skończy się to jedynie ostrzeżeniem, ale przy następnej takiej sytuacji będzie inaczej 

Podsumowując:

@ rolnik7331 za brak reakcji +1 

@ skanujenozem za prowokację w skardze +1

Gracz zbanowany --> http://serwerowe-bany.pl/ban_list.php?bid=4845

• Like 8

• 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.