Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
93nOsKill

Zgłoszenie gracza z WH noxiaty

Recommended Posts

Twój nick: noskill

Nick podejrzanego: noxiaty

STEAM ID podejrzanego: STEAM_0:0:537714290

Rodzaj cheata: WH

Data/Mapa: 09.06.2022 21:00

Serwer (mod): only mirage #9

Dowody (link do demka): http://panel.bladymirage.pl/4/dema//auto-20220609-2029-de_mirage.dem.zip
auto-20220609-2029-de_mirage.dem
Runda 19 : 1:45 Gość mierzy przez ścianę przed strzałem (nikt normalnie nie celuję przez ścianę tylko w mid/zakręt)
Runda 20 : 1:30 Widzi przez smolka jak gość wskakuje do okna a nie było nawet stepa i skanuje na zoomie nie wiedząc gdzie jest celuje w sam środek postaci
Runda 22 : 1:45 leci na ostro pałac z granatem jak widzi przez wh ze wskoczyłem na drewno (nie było stepa) zmienia od razu na AK i zaczyna mierzyć gdzie chciał rzucić od razu granat
          1:25 ta sama rnd gość wraca się pałacem bokiem i widzi ze podchodzę ale on nie peekuje normalnie i nie spr pozycji żadnych tylko na pewniaka daje flicka na ryj
          1:12 ta sama rnd gość niby spr kon potem jungle ale od razu wie gdzie mierzyć na głowę na tapa kasuje (to w maire normalna akcja) ale jak mam podejrzenia co do niego to wydaje mi się ze po prostu info wh i temu taki peek
         akcja obv
          0:30 gość się kryje ale wie wszystko najpierw zabija jak typ jest plecami potem słyszy terro na shorcie ale ustawia się celownikiem do ściany :D żeby widzieć czy wchodzi lader :D a nie patrzy góry albo shorta cały czas nawet jak jest obijany to patrzy przez ścianę :D nic nie patrzy innego co powinien con albo pod okno z tej pozycji
Runda 23 : 1:20 Gość widzi mnie przez skrzynkę Firebox skanuje idealnie na głowę cały czas nawet jak się ruszam celownik idzie na głowę przez skrzynkę kilka razy (nikt nie skanuje tapem w głowę tylko wali spray lub tapuje w 1 miejsce jak widzi dmg) mogl widzieć moja stopę ale po jego reakcji widać ze widzi przez ścianę bo celownik od razu na głowę mierzony a nie skan 
Runda 24 : od początku rundy peekuje mida ale widzi przez ścianę ze ktoś jest w konie (widać po zachowaniu) ale się kryje +-
          1:10 słyszy gościa i widzi przez wh następnie od razu na głowę celownik poszedł przez ścianę mierzony strzał
Runda 25 : od początku rnd leci pałacem niby sprawdza ale na pewniaku leci. Akcja pod drewnem widzi przez ścianę 3osoby i nie wiem do którego mierzyć :D 

Nie chce wchodzić w kompetencje admina/nów którzy byli na serwerze i go ,,oglądali,,. Podobno któryś z nich był na serwerze , ale ja będąc w przeciwnej widziałem bez xreya  ,że z gościem jest cos nie tak i stwierdziłem ze rozpisze demko. Tylko w 1 rnd zagrał chyba normalnie bez WH reszta co rnd krzywe akcje albo obv
Myślę ,że skoro jakiś admin go ,,oglądał,, to musi poświecić następnym razem więcej czasu na ocenę gracza.
Tak zgłaszałem go na u@
Pozdrawiam Noskill

haikoo  

Decyzja do 48h

• Like 5

• Katowicz

24:18 -namierzał model gracza przez ścianę.

25:08 -to samo.

29:39 -obv wh, nie słyszał skoku.

29:59 - +/- .

30:04 -clear.

32:30. -wh.

33:55. +/- .

Oczywiste wh, dziękujemy za głoszenie.

• Like 3
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.