Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
Nie widek

Odwołanie od bana

Recommended Posts

Twój nick:Nie widek 

Nick admina banującego: witek

Data/Mapa: 22:19  Mirage

SteamID:STEAM_1:1:660308714

Serwer (mod):only Mirage #9            

Opis sytuacji: Grałem sobie na serwerze onle mirage grałem bronią mp7 . Zabiłem 1 gracza wbiegając z rampy na spawn t zobaczyłem przeciwnika i zacząłem strzelać i w tym momęcie dostałem bana za aim.

Mecz 21:31
1:37 zabija normalnie, następnie wychyla undera po czym celownik mu przeskakuje i zabija.
1:55 minął się z przeciwnikiem na schodach under, obrócił się i celownik znowu mu przeskoczył
5:01 celownik mu przeskakuje na osobę za smokiem
5:30 przy zabiciu ostatniej osoby na tspawn przeskoczył mu celownik
13:46 przeskakujący celownik
29:50 znów celownik przeskoczył
32:45 zabił jednego normalnie po czym gdy był na flashu celownik przeskoczył mu na głowę kolejnego
44:59 po nietrafieniu na midzie noscope z awp, przełączył się na glocka i znów skoczył mu celownik

Mecz 22:17
1:37 celownik przeskoczył
2:15 przeskakujący celownik

haikoo  

Decyzja do 48h

Poproszę o pokazanie demka na którym "używałem Aima". Często zabijałem graczy flickshotem czasami na szczęściu wchodziły czasami nie . Jestem graczem Valoranta od bety myślałem ,że w cs go znajdę lepszych przeciwników a okazało się że leprzy to odrazu cheater... Jak dobrze pamiętam 32:45 strzelałem full auto a nie pestki. 1:37 zabiłem tam 2 osoby flickshotem. "5:01 celownik mu przeskakuje na osobę za smokiem" Prosze o pokazanie tego na demku. Mecz 22:17 1:37 normalny strzał w ciało bez żadnych niuansów. Reszty killi nie opisuje jeśli jest taka potrzeba to opisze. Miłego dnia 

visca  

Nie pisz kolejnego posta! Użyj opcji edytuj w swojej pierwszej wypowiedzi! #pisemne

• Haha 1

• Donor

Mecz 21:31
1:37 Spalone
1:55 Czyste
5:01 Spalone
5:30 nie mogę ocenić
13:46 +/-
29:50 Spalone
32:45 Spalone
44:59 Spalone

Mecz 22:17
1:37 Spalone
2:15 +/-

@ _witek_ jak możesz to podrzucaj na następny raz w poście link do demka.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.