Jump to content
Knightyy

Q&A Knightyy - Odpowiedzi

Recommended Posts

• Donor

Witam, dzięki za pytanka, już lecę z odpowiedziami :D

@ f0pa

1. Ile masz lat?
Odp.: To zależy od planety. Na innych miałbym więcej albo mniej. Przykładowo, na naszej Ziemi mam 24 lata (rocznikowo 25, ale urodziłem się w listopadzie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Jak masz na imię?
Odp.: Mam imię postaci, która w Biblii pokonała Goliata, na pewno wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. Uprawiasz jakiś sport? Jeżeli tak to jaki?
Odp.: Kiedyś jak byłem mały, lata podstawówki to grałem w piłkę nożną, a potem przesiadłem się na machanie hantlami, coś niesamowitego ^^

4. Masz rodzeństwo?
Odp.: Jeżeli pies się liczy to tak, jeśli nie to nie, bo jestem jedynakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5. Jaki masz rozmiar buta? 
Odp.: 43 czy tam 44

6. Masz dziewczynę? 
Odp.: Nie, ale chciałbym. Czytałem legendy na temat tego, że fajnie posiadać kobitkę, ponoć bardzo miłe jest uczucie podczas dotykania jej ciała (nogi, piersi itd.) <3

7. Kogo najbardziej cenisz, podziwiasz? za co?
Odp.: Rodziców, że mnie wychowali na zajebistego człowieka, choć z wadami <3

8. Jakie są twoje pasje? 
Odp.: ICT, gry, technologie komputerowe, kobiety :D

9. Jakie jest twoje ulubione wspomnienie? 
Odp.: Hooo Panie, mam multum wspaniałych wspomnień, chociażby obrona inż. sprzed roku ^^

10. Ulubiona postać fikcyjna? 
Odp.: To samo co wyżej, cięzko mi powiedzieć. Może być Darth Vader, Thanos, Joker.... dużo tego jest :P

11. Jak jest twoja ulubiona potrawa?
Odp.: Zależy jaka, jeśli włoska to pizza, jeśli chodzi o potrawę mojej mamy to nie da się właściwie określić, bo co ugotuje to jest smaczne ^^

12. Co najostrzejszego jadłeś w swoim życiu? 
Odp.: Nie wiem, chyba papryczkę "czyli" :>

13. Marvel czy DC?
Odp.: Marvel :D

14. Joker czy Batman? 
Odp.: Joker

15. Doktor strange czy Iron man?
Odp.:  Tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

16. Thanos czy thor?

17. Czarna pantera czy Volverine?

17. Deadpool czy Aquaman?
Odp.: Deadpool :D

@ Narks.

1. Jak się czujesz w tej chwili?
Odp.: W momencie, gdy teraz odpowiadam? Cóż.... zmęczony, bo zacząłem coś tam wrzucać do pracy dyplomowej, ale generalnie jest ok, choć odczuwam niepokój związany ze zbliżającym się terminiem oddania ; <

2. W jaki sposób znalazłeś się na Katujemy?
Odp.: Długa historia, ale tak na szybko. Najpierw bywałem na pewnej stronie zaczynającej się na literę "P", a kończącej się na "y", o nicku na "R" kończącym się na "c", ale z racji tego, że były właściwie 3 osoby, które zaczęły mnie niemiłosiernie wk***ać, no to odszedłem i znalazłem się tutaj <3

3. Lubisz wąchać stopy?
Odp.: Bleeehhhh, nie, jak znajdę kobietę to może się przekonam, ale coś wątpię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4. Twoja największa zaleta?
Odp.: Miłość, dobroć, empatia, przyjaźń, usmiech, pomoc itd. <3

5. Dlaczego odpoczywasz po spaniu?
Odp.: Wiem, że nie odpowiada się pytaniem na pytanie, ale.... a dlaczego jak jedziesz autem w daleką podróż i okazuje się, że zaczyna brakować paliwa, to musisz zjechać na stację i zatankować? No właśnie... Budzę się, odpoczywam po spaniu i wstaję. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

6. Planujesz objąć jakieś stanowisko na forum?
Odp.: Mam ochotę przejąć władzę nad całym katujemy jako król, a królową to ja sam sobie wybiorę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7. Woda lekko gazowana czy gazowana?
Odp.: Niegazowana, chyba że musiałby wybrać te tutaj to tylko lekko gazowana :P

8. Palisz papierosy?
Odp.: W życiu! Nie zapaliłem nigdy ani jednego i niech tak pozostanie ^^

9. Co lubisz jeść na śniadanie? 
Odp.: Wszystko co mama mi podsunie na talerz, ale z racji tego że studiuje to zwykły tam chleb z masłemm szynką i serem oraz popijam herbatką :>

10. Jakie jest tajne hasło?
Odp.: Nie wiem, chyba 24-znakowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

11. Lubisz pogrywać w CS:GO?
Odp.: Nie bardzo, po prostu wołam kumpli i siedzimy sobie w menu głownym ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) (No oczywiście, że grywam :D )

12. Co Cię najbardziej irytuje podczas grania w CS:GO?
Odp.:
1 powód: masa rusków.
2 powód: za każdym razem jak wbijałem złoto 4, to dostawałem globali, szeryfów itp. (oczywiście jako przeciwników ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

@ k ejmaN

1. Co właściwie zatrzymuje Cię na forum?
Odp.: No jak to co? Wy, ta cała społecznosć ; D

2. Posiadasz jakieś nałogi?
Odp.: Siedzenie przed komputerem i gapienie się w ekran. Na szczęście nie jestem uzależniony od narkotyków, alkoholu, fajek itp. :D

3. Twoja ulubiona gra z dzieciństwa? 
Odp.: O matko, masa jest takich gier, ale tak na szybko to GTA: VC, Postal, Return to Castle Wolfenstein, AvP 1 i 2, Call of Duty 1 i 2, Medal of Honor: Allied Assault itp.

4. Jesteś aktywny fizycznie czy raczej jesteś leniem?
Odp.: Przed studiami byłem całkiem aktywny, a teraz to mnie dźwigiem przenoszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5. Jaką radę dałbyś sobie sprzed lat?
Odp.: "Ucz się matematyki rozszerzonej oraz fizyki" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6. Ulubione ciasto?
Odp.: Katarzynka :D

7. Preferujesz SMSy czy Messengera?
Odp.: Messenger, bo za SMS traci się kaskę, a w przypadku Messa wystarczy tylko net :D

8. Nuta na dziś?
Odp.: Daft Punk - Robot Rock

9. Słuchasz polskiego rapu?
Odp.: Jak wpadnie jakiś kawałek w ucho to tak :D

10. Ulubiony gatunek muzyczny? 
Odp.: Nie mam ulubionego, słucham to co mi wpadnie do ucha :D

11. Piłka nożna czy koszykówka?
Odp.: Piłka nożna, od dziecka lubiłem ten sport oraz wg legend byłem dobrym bramkarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

12. Z czego jesteś dumny?
Odp.: Ze swojej determinacji, którą odkryłem na studiach :D

13. Jechałeś kiedyś pociągiem?
Odp.: Hmmm, studiuję w Szczecinie, a do domu rodzinnego mam jakieś 500km więc zazwyczaj jak mam dłuższe wolne to wracam z buta ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Tak na serio to oczywiście, że jechałem i to nie raz ^^ )

14. Słuchawki z kablem czy bezprzewodowe?
Odp.: Raczej przewodowe :D

15. Co robisz tuż po obudzeniu się?
Odp.: No jak to co? Odpoczywam, biorę komórkę, witam się z wami, przeglądam instagrama, fejsa, snapa i się regeneruję ^^

16. Zima czy lato?
Odp.: Lato, bo jest ciepło ^^

17. Czego się wstydzisz?
Odp.: Swojego głosu, dlatego nigdy do was prawdopodobnie na TS3 nie wbiję (chyba, że się zmuszę) <chlip chlip chlip> :(

18. Słuchasz blendów?
Odp.: Nie wiem kto to, co to, więc nie : O

19. Pączki z marmoladą czy z lukrem?
Odp.: Tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

20. Sernik z rodzynkami czy bez? :monkaStab:
Odp.: Na szczęście bez ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję za udzielone mi pytania. Pozdrawiam gorąco, cudownie mi się pisało odpowiedzi ^^
Nominuję: @ Tygrysek :D

• Like 3
  • KAT 2
  • I love it 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.