Jump to content
ZeKu

Ban bez ostrzeżenia.

Recommended Posts

Twój nick: ZeKu
Nick osoby, którą oskarżasz: #DJ#Misterax
Powód skargi: Ban bez ostrzeżenia 
Opis sytuacji: Gram sobie normalnie na serwerze wychodzę dosłownie na chwilę żeby coś sprawdzić po czym wchodzę na serwer i nagle dostaje bana bez ostrzeżenia. + Jeszcze chcę dodać że nie powinno być banów za takie coś tylko ostrzeżenia ponieważ jest plugin na wyrównanie drużyn na serwerze.
Dowody: Dowód że dostałem bana jest niżej.
Godzina i data zdarzenia: 25-05-2022 13:53:51
Mapa: Mirage

Dowody w formie screena/linku do zdjęcia itd :

unknown.png

• Thanks 1
  • Haha 2
  • I love it 1

Odpowiem na tą skargę z wielką chęcią i na wstępie chcę zamieścić że ban został nadany z lekkim opóźnieniem względem popełnionego czynu ze względu na moje zastanowienie się nad skróceniem kary oraz prawdopodobnym błędem w SB przez co wyświetla się powód jaki się wyświetla ale chodzi tu o przechodzenie do drużyny wygrywającej. 

Sytuacja wyglądała tak że ten konkretny gracz został przeniesiony do drużyny przegrywającej przez plugin wyrównujący drużyny aby zwiększyć jej szanse na wygranie, niestety użytkownik postanowił opuścić serwer (oczywiście komunikat o jego wyjściu pojawił się na czacie) po upływie maksymalnie 5sekund pojawił się komunikat że gracz powrócił na serwer, wybrał on oczywiście drużynę wygrywającą. Oczywiście nie jest to koniec ponieważ ten gracz ewidentnie postanowił pochwalić się tym co zrobił i wywołał mnie na VC używając mojego nicku, zaznaczając tym co zrobił. Trzeba mieć na uwadze też to że jest to były członek administracji serwera więc znajomość regulaminu w jego przypadku jest wręcz pewna. "Gram sobie normalnie na serwerze wychodzę dosłownie na chwilę żeby coś sprawdzić po czym wchodzę na serwer i nagle dostaje bana bez ostrzeżenia"  nie wiem co można sprawdzić w tak krótkim czasie ale nawet jeśli taka jest prawda to mimo to powinieneś zając miejsce w drużynie przegrywające bo nie oszukujmy się miałeś naprawdę dobre staty i też nie oszukujmy się gdy jeszcze należałeś do administracji serwera to ja już miejsce w administracji zajmowałem więc wiedząc że znamy się trochę z administracji i wiedząc że nie grasz w csa od wczoraj możemy śmiało stwierdzić że ta sytuacja była celowa.

To wszystko co chcę napisać i pozdrawiam.

Edited by Misterax
  • Like 3
  • KAT 1
  • Haha 1
  • I love it 3

• 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.