Jump to content
SADZIK

Odwołanie SAD #2 v3

Recommended Posts

Twój nick: seems legit

Nick admina banującego: Administracja

Data/Mapa: 05-19-22 18:53

SteamID: STEAM_1:0:167123387

Serwer (mod): Mirage#5             

Opis sytuacji: :peepoBrokenHeart:

Wróciłem do domku więc piszę jeszcze raz.

Czy jest tu ktoś kto ma jakiekolwiek pojęcie o grze i potrafi myśleć racjonalnie oraz wie jak się ludzie na serwerach only mirage zachowują? Jeśli tak to proszę o wypowiedź. Zapytałem eksperta co sądzi na ten temat i nie wie co wy tam do cholery widzicie... 

Pozostali członkowie ubt zerknijcie swoimi oczkami może wy tutaj czegoś dziwnego nie zobaczycie.

Patrzac na poprzednie rozpiski tych asów, aż mi szkoda ludzi, którzy dostają bany za nic, od takich ekspertów dla których skanowanie okna, 2/3 odbicia czy też kręcenie się na +left/right skacząc to jest spalona akcja oraz niewidzący różnicy między 128tick na żywo, a demem z gotv 16tick. + Spalenie za skan w typa w connectorze o którym było wiadomo, że stoi do prawej bo się strzelał z typem tuż obok.

COs słaba ta sekwencja skoro pisze 3 odwołanie a stoimy na 1 punkcie. :pepelove: W takim razie skoro ma być to ostatnie odwołanie, niech wisi dopóki pozostała 2 się nie wypowie.

Pozdrawiam jeszcze raz.

IMG_20220522_232225.jpg

unknown-223.png

Asuna  

Niepotrzebne prowokacje odnośnie tego kto tu się wydaje "normalny"! /pisemne 

+"Każdy użytkownik może się odwołać 3x od decyzji!

Sekwencja jest następująca: 1 Odwołanie rozpisuje członek UBT, 2 odwołanie rozpisuje Opiekun UBT, 3 odwołanie rozpisuje Właściciel Serwera."

• Haha 7

• Investor

Demo: http://824697.node28.pukawka.pl/dem-de_mirage-1652975282-1652978033.zip

12:15 - Czyste
14:35 - Spalone
16:37  - Spalone
17:45 - Spalone/Podejrzane
17:54 - Podejrzane/Czyste
18:35 - Czyste

19:04 - Spalone(Za każdym innym razem pokazywałeś, jak pięknie umiesz wcelować się w różne miejsca. Tutaj jednak wyskakujesz "na pałę", trzymając celownik na podłodze, gdzie pojawiłby się przeciwnik, gdyby zdecydował wychylić.)
20:08 - Podejrzane

21:20  - Spalone(Wygląda na aimlock'a przez ścianę, lecz mogę się tutaj mylić.)
23:08 - Podejrzane
25:00 - Podejrzane
37:25 - Czyste
43:30 - Spalone
45:00 - Spalone
45:25  - Czyste/Podejrzane

Na twoim profilu steam napisane jest, że masz ok. 4 tysięcy godzin w tej grze. Niektóre Twoje zagrania są zbyt pewne, nienaturalne(Tutaj mam na myśli m. in. bezsensowne bh co 30 sekund.). Czasami zaczynasz grać jak silver, żeby po krótkim popatrzeniu w ścianę wrócić do formy. Dla mnie wallhack pod przycisk + humanized aim.

Ban zostaje, od mojej decyzji nie możesz się dalej odwołać.

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • I love it 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.