Jump to content

Recommended Posts

  • Deserved
Posted

ciekawostka4.png.6b2751fa280dd93c51c93597a60a17ec.png.421d010f99e296f9c59df8a7c08a122a.png

W nocy z poniedziałku na wtorek obok Ziemi przeleci ogromna asteroida. Naukowcy oszacowali, że pędzi z prędkością 41 tysięcy kilometrów na godzinę.

Jej średnica może być większa niż wysokość Burdż Chalifa - najwyższego budynku na świecie.

 

  • Like 4
  • I love it 5
  • Deserved
Posted

Warto jeszcze dodać, że to nie pierwsze odwiedziny asteroidy. Za każdym razem, ogromna asteroida przelatuje coraz bliżej Ziemi. Nie da się ukryć, że asteroida kiedyś będzie leciała idealnie na czołowe z naszą planetą. Jest jeszcze szansa, że ludzie szybciej zniszczą Ziemię... Kiedyś ten koniec świata nadejdzie. 

 

Plusik! :peepoShy:

 

@ KOMORNIK.PL Dobrze to sprecyzowałeś. 

  • Like 1
  • I love it 2
Posted

Nie ona pierwsza i ostatnia.
 

11 minut temu, Narks. napisał:

Jest jeszcze szansa, że ludzie szybciej zniszczą Ziemię

Nie tyle co Ziemię a Środowisko przez co warunki na Ziemi nie będą zdatne do życia dla człowieka.
Ciągle się rozwijamy i coś odkrywamy, wymyślamy, długo falowe eksperymenty i odkrycia. Plan kolonizacji Marsa ?
Moza powiedzieć WOW aczkolwiek, gdyby spojrzeć na to z innej strony my jako Ludzie dążymy do jednego 'Auto destrukcji'. Mówiąc inaczej, ludzie to bomba z opóźnionym zapłonem.

A może się mylę i gadam głupoty

  • Like 1
  • I love it 3
Posted

może i w Bydgoszcz pierdyknie ...

  • Like 1
  • Haha 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.