Jump to content
beligol

podanie - lihtu

Recommended Posts

Twoje id nick#1234:lihtu#7991

Ile czasu możesz poświęcić na  discord: 3h dziennie?

Parę slów o sobie:
Jan jestem aka Jasiu
Na co dzień uczę się za elektryka i gram w gry :). Interesuję się wieloma sportami tj, piłka nożna, koszykówka, siatkówka czy motosport - F1, do zainteresowań należy również oglądanie wielu seriali czy też filmów. Kolejnym będzie granie w gry na konsoli ps oraz na moim poczciwym pc. Często pogrywam w kontera, valorunta, lige legend, fife22 a także NBA 2K22.
Ostatnio wróciłem do dość ważnego tytułu w moim życiu jakim jest Far Cry 4, dlaczego ważny? Ponieważ owa gra była moją pierwszą grą na konsolę, którą dostałem z bratem na komunię  i od tamtej pory udało mi się ją przejść 7 razy w tym 6 na 100% i nadal mi się nie nudzi. 

Dlaczego właśnie Ty?:
A dlaczego by nie, jestem jedną z najbardziej aktywnych osób na serwerze, myślę, że posiadam dobry kontakt z większością użytkowników serwera jak i jego adminami :)

Doświadczenie w tworzeniu serwerów discord:
Posiadane umiejętności w +/- 40 najpopularniejszych botach dc, ex właściciel serwerów 5k os oraz ex właściciel discorda jednej z polskich sieci ;) 
Kiedyś były podejmowane próby tworzenia własnego bota aczkolwiek umiejętności programowania pozostawiły pomysł daleko od rzeczywistości. 

Kontakt: dc - lihtu#7991, steam - lihtu Katujemy.eu, forum - lihtu 

• Like 3
  • I love it 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.