Jump to content
wojtus13

odwolanie od bana wojtus13

Recommended Posts

Twój nick:wojtus13

Nick admina banującego: Hary

Data/Mapa:12:03 9 lipca 2021

SteamID:STEAM_0:1:228638183

Serwer (mod): Mirage #2                             

Opis sytuacji: nie widzialem zeby admin wchodzil na ukrytego specta wiec moge sie zalozyc ze z nerwow ze ktos jest szybszy od niego mnie zbanowal...strzelam heady z awp przeciwnikom ktorzy kucali bo na takim poziomie trzymam celownik zeby np jak ktos stoi nie trafic mu w nogi a jak kuca to zeby nie strzelic nad nim. 

Link to comment
Share on other sites

MI demko sie nie załadowuje wieć jeszcze raz nie obejrze tych akcji wiec chciałbym tylko wytłumaczyć powiedzić za co dokładnie ban i dlaczego. Możliwe jest wh na serwerze mamy dużo dobrych graczy ale jak ktoś pikuje idealnie na piksel z awp i odrazu hedzik nie sprawdzając żadnych miejscówek to troche dziwne za każdym razem albo np w na midzie ze scouta w pełnym biegu też hedy. Kilka osób pisało aby sprawdzić ciebie obejrzałem 2 rundy to troche (bardzo) mi to śmierdiało ale na 100% nie jestem pewny co do tego czy masz wh czy nie. Więc prosił bym o odbanowanie gracza wojtus13 . Na serwerze zawsze przewaznie jest admin jakiś wiec jak sie powtórzy taka sytuacja że bana dostanie to coś jest na rzeczy. dziekuje dobranoc

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.