Jump to content
rundki amg

Tygodniowy konkurs/blokada zakupu broni

Recommended Posts

• Donor

Siemka,

przychodzę z dwoma propozycjami na luźno do rozpatrzenia:

1. Zrobić coś w stylu najlepszej akcji tygodnia, można by było znaleźć odpowiedzialne osoby za oglądanie klipów, wybieranie załóżmy top 10, które potem trafiają  na strawpolla razem z linkami do klipu a następnie community może zagłosować na jedną z najlepszych dla nich akcji

2. Razem z administracją servera oraz graczami doszliśmy do pewnej myśli - zablokowanie kupna XMa - ogólnie shotgunów, ponieważ ludzie często stoją w respach, pokryci po kątach i czekają na ,,darmowe'' kille co jest powodem częstych frustracji graczy.

Jak mówię, wszystko na luźno do rozpatrzenia,

pozdrawiam,

rundki amg

EDIT: co do pierwszej propozycji, po dłuższej chwili namysłu doszedłem do wniosku, że nawet ja bym mógł podjąć się takiego działania, sam klipuje dużo swoich akcji więc ogarnianie tego było by dla mnie również przyjemnością

• Like 4
  • Wrr 1
  • I love it 2

1. Fajna inicjatywa, jestem na tak <3 

2.Jeszcze bardziej na tak niż w pierwszym, mam wrażenie że ta broń przynosi tylko więcej problemów niż korzyści, sam o ile staram się być naprawdę spokojny to gdy widzę taki playstyle z pompą mam ochotę po prostu wyjść z serwera i zapomnieć o tej grze do końca dnia, w sumie nie raz i nie dwa tak było, patrząc na to jak zachowują się gracze gdy pojawia się ktoś kto gra dosłownie tylko tą bronią i co nią robi to nikomu ona nie służy. Wydaje się, że to broń jak broń, może na 5v5 tak, ale nie gdy na serwerze jest 20-30 osób i jest po prostu lekka masówka. 

• Like 1
  • I love it 2

• Donor

Więc zaczynając 

1. Bardzo fajna inicjatywa, która ma potencjał, moim zdaniem jest to bardzo dobre tylko nie wiem czy by się znalazły "odpowiedzialne osoby" na to. Tutaj najbardziej na tak :default_happy:

2. Tutaj to sam nie wiem, wiadomo pompy przeszkadzają niby bardzo na takich serwerach 20-30 osób, ale jest tak że mało osób co używa pompy na takich serwerach, wiadomo znajda się takie osoby. Lecz wiadomo takie ciągłe używanie pompy i w dodatku kampienie z nią na takim ogromnym serwerze mocno irytuje i przeszkadza w graniu. Ale nie wiem czy jest sens zablokowania wszystkich shotgunów?. W tej propozycji akurat nie mam zdania.

• Like 1
  • I love it 3

• Moderator

Pierwsza propozycja jak najbardziej jestem za, jeśli byś się tym zajął i miał na tyle czasu. :) Akurat mirek #2 jest jednym z  najlepszych, więc myślę, że takie coś niejednych graczy mogłoby zmotywować! Patrząc w kierunku, że dużo graczy gra dla jakichś osiągnieć.

Druga propozycja, to jestem mieszanego zdania... ogółem na wszystkich public'ach blokuje się głównie autoszm.. autokampę, która wiadomo pozbawiła by rozgrywki wielu graczy. Shotguny, które zadają dość dużo DMG ok.. ale patrząc na dobro serwera gdzie jesteśmy na dość wysokim miejscu, to jak by wbił gracz który lubi grać shotgunem i by tego nie miał, zniechęciłby się.. nie powiem wkurza jak ktoś z pompą wyleci przy jakimś rushu.. ale właśnie tak jak @ _Marcinek_  wspomniał, mało jest graczy, którzy używają tego rodzaju broni... więc na ten moment, to dla mnie zbędne.

• Like 2
  • I love it 3

1. Propozycja bardzo ciekawa, mysle ze można spróbować.

2. I tak, i nie, wiadomo jest to denerwujące jesli ktoś na ciebie co rundę czeka w tym samym miejscu, bądź na exit fragi. Z drugiej strony jest to broń z ktorej raczej ciezko narobić fragów. 

• I love it 3

• Donor

Pierwsza propozycja fajna, można tez pomyśleć o co miesięcznym konkursie na TOP3 bądź na top weapon albo nawet toptime, to tez przyciągnie graczy i będziecie mogli sie bardziej pocić o nagrody xD 

Co do drugiej propozycji jestem sceptyczna, jest to serwer dla każdego i każdy ma prawo grać tym czym lubi tym bardziej że nie ma dużej liczby osób które grają pompami :D przychodzi Mi tylko do głowy Killme który czasem tez mnie irytuje :default_russian_roulette:

• Like 1
  • I love it 3

• Deserved

Podsumowując.

Jeżeli chodzi o 1 część propozycji, to jeżeli faktycznie podjąłbyś się tego i znalazł wśród graczy zwolenników do całej akcji, jestem w 100% za. Po moim powrocie z urlopu pomyślimy jak to dokładnie zrobić i na pewno coś z tego stworzymy.

Co do 2 części, nie wydaje mi się żeby była aż tak wielką potrzeba usuwania shotgunów. Wiadomo, są ludzie z denerwującym, a nawet frajerskim playstylem, ale to nadal jakiś playstyle i nie możemy aż tak mocno ingerować w tego typu sprawy. Jeżeli problem się nasili do tego stopnia, że jakieś działania będą niezbędne, skłoniłbym się bardziej do zakazania notorycznego campienia po respach, zamiast blokowania całej linii broni.

Dzięki za propozycje :peepolove:

• Like 2
  • I love it 5

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.