Jump to content
HiddenToJa

Podanie na admina - HiddenToJa

Recommended Posts

Nick na serwerze: Hidden
Staż na serwerze(Tutaj podaj link do swojego GT): https://www.gametracker.com/hiddentoja/
Doświadczenie w adminowaniu: Zero doświadczeń, ale szybko się uczę!
Znajomość sourcemoda [0/10]: 3/10
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Codziennie bywam na serwerze tak z 2-3h
Dlaczego Ty?: Jest dużo cheaterów i przez jakiś czas nie było nikogo, kto mógł ich zbanować. Więc po kilku namysłach napisałem podanie.

Posiadasz mikrofon?: Oczywiście!
Kontakt: 572268500 / steam / discord: Hidden#6897
SID: STEAM_1:0:530909695

Posiadasz konto prime?: Jest posiadany!

Edited by HiddenToJa
Zły link GT

• Donor

gt - nie ma linku do Twojego profilu, edytuj post i dodaj poprwany link a wtedy pomyślimy :)

a więc tak

wiek +

gt - duży minus, bardzo mało przegrałeś u nas

mikrofon +

prime +

tak jak osoba niżej, popraw swoje GT a pomyślimy

pozdrawiam,

rundki amg 

Edited by rundki amg
nie było wcześniej GT, za mało powodów
  • Like 1

• Donor

https://www.gametracker.com/player/Hidden/54.38.134.235:27015/ - Twoje GT.

W podaniu napisałeś że spędzasz codziennie na serwerze od 2 do 3 godzin jednakże GT pokazuje co innego - to zdecydowanie do poprawy,

Słaba znajomość sm - każdy zaczynał od zera i nie jest to nic trudnego tym bardziej że jest opcja sm_admin i tam wszystko masz a komend możesz nauczyć się w trakcie adminowania,

Twoje "Dlaczego Ja" jakoś mnie nie przekonało, wydaje Mi się że adminów jest sporo jednakże każdy ma swoje życie prywatne i nie będzie siedział 24h na serwerze.

Podsumowując na ten moment jestem na nie, przede wszystkim popraw swoje GT :) Powodzenia!

• Like 2

• Deserved

Daj się lepiej poznać, ogarnij SM (jest dużo poradników) i możesz spróbować ponownie za tydzień. Z całym szacunkiem, obecnie jako najlepszy Only Mirage w Polsce, chcemy żeby nasi Admini również byli na najwyższym poziomie :D

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.