Jump to content
Smil3y

Podanie - Smil3y

Recommended Posts

1. Nick (obecny oraz używane wcześniej, jeśli nie używałeś innych nicków napisz: "obecny nick | nie używałem innych nicków"): Obency Nick: Smil3y | Pozostale: !Smil3y, Smil3y#R.I.P VP

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 19

4. Staż (podaj link do GT): https://www.gametracker.com/player/SMIL3Y/145.239.16.89:27015/

5. Doświadczenie w adminowaniu (jeśli byłeś administratorem, napisz o tym):bylem juz adminem trzy razy, byl to jeden serwer AWP BH+NS i dwa razy bylem na serwerze Only Mirage wiec mylse za mam dosyc duze doswiadczenie jako administrator.

6. Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo na serwer?:10h

7. Dlaczego Ty? (prosimy o dłuższą wypowiedź 2-3 zdania): Na serwerze spędzam dużo czasu , wiec uważam ze rola jako Admin na serwerze będzie bardzo przydatna w moich rękach ponieważ ostatnio zauważyłem że aktywność administracji na serwerze jest bardzo mała ale za to wzrosła liczba osób które psują tylko rozgrywkę innych graczy , czyli innym słowem mówiąc Cheaty. Na Katujemy byłem jakieś 2 tyg ze względu na to że właściciele sewera odeszli od katujemy , chciałbym wrócić do administracji.Moja kariera zaczęła się trochę szybciej ponieważ byłem administratorem na serwerze Awp BH+NS przez rok czasu.Mam dużo cierpliwość nie banuje od razu każdemu trzeba dać jakąś szanse , no ale jeżeli ktoś już za mocno "odwala" no to kara się należy. Potrafię od różnić osoba która gra uczciwie lub nie uczciwie.

8. Konto PRIME (tak/nie): Tak    

9. Posiadasz mikrofon? (tak/nie): Tak

10. SID (SteamID): STEAM_1:1:196158598

11. Akceptujesz regulamin serwera, taryfikator? (tak/nie): Tak

12. Kontakt: Discord, Steam, Teamspeak

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.