Skocz do zawartości

Odrzucona SKARA - CHRIS

Polecane posty

Twój nick: LiquidSHOW
Nick gracza/admina na którego składasz skargę: CHRIS
Opis sytuacji:  Pan administrator CHRIS miał ból dupy że go zabijam  i lepiej gram wlepił mi bana za powód Cheatujesz , potem pomyślałem że zrobie nowe konto bo fajny serwerek i wgl Miałem nick LiquidSHOW *NEW* po paru minutach dostałem kolejnego BANA!  z powodem Cheatujesz. Potem znowu założyłem konto żeby dzobaczyć co on zrobi gdy będe ruszał się jak bot po kilku sekundach zmieniłem nick na CHRIS PRZESTAŃ MNIE OBSERWOWAĆ i z automatu dostałem bana za Cheaty no patologia z tego administratora 
SteamID oskarżonego: nwm po prostu CHRIS
Data i czas zdarzenia: 18.03.2020 15:16
Dowód (ss/demko): Jeszcze nie można pobrać!

• Haha 1
By clixxu.,

Wszedłeś na serwer na aktywnym banie, zabrania tego regulamin serwera to A, B) Sam się do tego przyznałeś c) Skargę odrzucił właściciel serwera więc nie masz nic do gadania. Sam się przyznałeś to złamania regulaminu i jeszcze masz pretensje do każdego. Temat zamknięty.

Po otrzymaniu bana za czitowanie, jeśli według Ciebie był niesłuszny, powinieneś się od niego odwołać w odpowiednim dziale. Natomiast Ty zamiast tak zrobić, wbiłeś na serwer na nowym koncie, co jest zabronione;  &1.5 Zakazuje się wchodzenia na serwer podczas aktywnego bana.

*Wchodzenie na aktywnym banie – Ban permanentny.

Administrator nie popełnił błędu. Jedyną osobą, która złamała regulamin, jesteś Ty.

• Like 4

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...