Skocz do zawartości

Seat

Polecane posty

Witajcie! 
Jak w temacie dziś SEAT
28 stycznia wyszła nowa wersja SEAT LEON 4 
Wrzucam kilka fajnych zdjęć i ujęć jak prezentuje się na co dzień. 

Zdjęcia są autorstwem z grupy na FanPage --> Seat Leon Cupra, Fr 5F Poland  https://www.facebook.com/groups/1038278196236139/
Jak dla mnie autko wygląda rewelacyjnie, tym bardziej można będzie zwrócić uwagę na to iż technologia motoryzacji wchodzi na wyższy poziom. 
Na temat samochodu wrzucam link
-- > SEAT LEON 4  można wiele więcej się dowiedzieć.. 
Pozdrawiam. ! :0LOL:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

• Like 1

Z przodu - Scala 

Tył - zależy od gustu 

Wnętrze - Audi 

Ogólnie jestem zakochany w RS od audi, cupra skończyła się na 1 gen Leona, GTI jakieś 20 lat temu. VAGiem rzygam, chyba że chodzi o wcześnie wspomniane RSy, rs3, rs6 c6 c7 c8 to marzenie :ct:

A ten leon mi się po prostu nie podoba. Ale żeby nie było, jakbym dostał za Free to bym jeździł aż do zakatowania silnika, czyli jakieś 40-50 tyś km, ale jakbym miał zastrzyk gotówki to na pewno kupiłbym coś innego.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...