Skocz do zawartości

Archiwum Podanie na Admina

Polecane posty

Imię: Kacper
Nick z ts3: squeeze
Coś o sobie(przekonaj nas do siebie, rozpisz się): Jestem Kacper lubię gdy na TS nikt nie przeszkadza. Także dużo czasu spędziłem na tym TS jestem koleżeński. Bardzo lubię pomagać. Nie lubię gdy na serwerze są tacy ludzie gdzie się przywitasz i obrażają w takiej sytuacji odrazu interweniuje 
Czas jaki możesz poświęcić dla naszego serwera: 2g
Doświadczenie: Byłem już raz na serwerze TS. Także jestem zapoznany z czynnościami admina 
Składka [tak/nie]: TAK

Jestem na NIE

- podanie totalnie na odpierdziel

- zrobiłeś Ctrl+A, Ctrl+C i Ctrl+V z poprzedniego podania

- Bardzo mało napisałeś pod "Coś o sobie(przekonaj nas do siebie, rozpisz się)"

- Konto pod podanie, zero aktywności na forum

- Według mnie 2h na poświęcenie czasu dla serwera TS3 to mało 

- Praktycznie cię nie widzę na serwerze TS3

+ Wiek

+ Składkę

+/- Widać że się nie poddajesz bo składasz już 3 raz ale od ostatniego razu nic się nie zmieniło tylko doszło ci +1 do posta :/

Daj sobie czas i bądź bardziej aktywny na forum jak i na TS3. 

• Like 1

Wyrobisz o większą aktywność (nie tylko 2 godziny więcej), podejdziesz do podania na poważnie i dasz coś 'od siebie' to możesz ponownie pisać. 
Na razie nie ma na nic szans. 

• Uwielbiam 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...