Jump to content

Odbanowany podanie o ub

Recommended Posts

Twój nick: TureK

Nick admina banującego: NiiHooYaa

Data/Mapa:18.11.2019 aim water

SteamID: STEAM_0:1:520999273

Serwer (mod):  arena                             

Opis sytuacji:  Grałem normalnie i nieslusznie  dostalem bana

Wycinek z konsoli: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://katujemy.eu aby poznać szczegóły

• Like 1
  • Uwielbiam 2

01:40 - tutaj celowałeś w DestinY w prawo później lewo co zrozumiałe ale w momencie wychylania celownik przez chwilę był na jego głowie
02:25 - lecisz po modelach na Meow 
 04:40 - dla mnie akcja dziwna znowu celujesz przez ścianę tak o na mapie na której mało kto przeskakuje na drugą stronę mam na myśli Johnego z którym biłem się nie raz i wiem że to chłop wcelowany na pixel
05:25 - po skrzyni w prawo znowu na model
06:15 - moment kulminacyjny lecisz ewidentnie po typie z celownikiem na głowie przez skrzynki to był dokładny moment w którym Cię zbanowałem.

06:15 dla mnie moment w którym dostałeś bana więc reszta zależy od UBT :) Przepraszam że tak późno ale miałem parę spraw do załatwienia.

Edit: Link do demka: http://550.gotv.pro/srv55912/auto0-20191118-184333-519011765-am_water_KAT_x-_______Katujemy.eu___Arena_1v1_____128_TR______ws__knife_____Unikat___1shot1kill.pl.dem.zip

01:40 - tutaj celowałeś w DestinY w prawo później lewo co zrozumiałe ale w momencie wychylania celownik przez chwilę był na jego głowie - celownik przy rozpoczęciu rundy domyślnie jest na przeciwniku
02:25 - lecisz po modelach na Meow - normalny pick, nic nadzwyczajnego
 04:40 - dla mnie akcja dziwna znowu celujesz przez ścianę tak o na mapie na której mało kto przeskakuje na drugą stronę mam na myśli Johnego z którym biłem się nie raz i wiem że to chłop wcelowany na pixel - normalny pick
05:25 - po skrzyni w prawo znowu na model -
06:15 - moment kulminacyjny lecisz ewidentnie po typie z celownikiem na głowie przez skrzynki to był dokładny moment w którym Cię zbanowałem.+/- 

06:15 dla mnie moment w którym dostałeś bana więc reszta zależy od UBT :) Przepraszam że tak późno ale miałem parę spraw do załatwienia.

Za mało dowodów, nie ma pewności, że gracz cheatuje. Sytuacje podane wyżej, często się zdarzają na arenkach. 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...