Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
tureczek

Odbanowany podanie o ub

Polecane posty

Twój nick: TureK

Nick admina banującego: NiiHooYaa

Data/Mapa:18.11.2019 aim water

SteamID: STEAM_0:1:520999273

Serwer (mod):  arena                             

Opis sytuacji:  Grałem normalnie i nieslusznie  dostalem bana

Wycinek z konsoli: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://katujemy.eu aby poznać szczegóły

• Uwielbiam 2

@ NiiHooYaarozpisz demo 

• Like 1

01:40 - tutaj celowałeś w DestinY w prawo później lewo co zrozumiałe ale w momencie wychylania celownik przez chwilę był na jego głowie
02:25 - lecisz po modelach na Meow 
 04:40 - dla mnie akcja dziwna znowu celujesz przez ścianę tak o na mapie na której mało kto przeskakuje na drugą stronę mam na myśli Johnego z którym biłem się nie raz i wiem że to chłop wcelowany na pixel
05:25 - po skrzyni w prawo znowu na model
06:15 - moment kulminacyjny lecisz ewidentnie po typie z celownikiem na głowie przez skrzynki to był dokładny moment w którym Cię zbanowałem.

06:15 dla mnie moment w którym dostałeś bana więc reszta zależy od UBT :) Przepraszam że tak późno ale miałem parę spraw do załatwienia.

Edit: Link do demka: http://550.gotv.pro/srv55912/auto0-20191118-184333-519011765-am_water_KAT_x-_______Katujemy.eu___Arena_1v1_____128_TR______ws__knife_____Unikat___1shot1kill.pl.dem.zip

01:40 - tutaj celowałeś w DestinY w prawo później lewo co zrozumiałe ale w momencie wychylania celownik przez chwilę był na jego głowie - celownik przy rozpoczęciu rundy domyślnie jest na przeciwniku
02:25 - lecisz po modelach na Meow - normalny pick, nic nadzwyczajnego
 04:40 - dla mnie akcja dziwna znowu celujesz przez ścianę tak o na mapie na której mało kto przeskakuje na drugą stronę mam na myśli Johnego z którym biłem się nie raz i wiem że to chłop wcelowany na pixel - normalny pick
05:25 - po skrzyni w prawo znowu na model -
06:15 - moment kulminacyjny lecisz ewidentnie po typie z celownikiem na głowie przez skrzynki to był dokładny moment w którym Cię zbanowałem.+/- 

06:15 dla mnie moment w którym dostałeś bana więc reszta zależy od UBT :) Przepraszam że tak późno ale miałem parę spraw do załatwienia.

Za mało dowodów, nie ma pewności, że gracz cheatuje. Sytuacje podane wyżej, często się zdarzają na arenkach. 

• Like 1

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

odbanowany.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

• Like 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...