Skocz do zawarto艣ci
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Ravioli Mati

Odbanowany Ban za wh

Polecane posty

Tw贸j nick:聽ATM 馃寛Mati

Nick admina banuj膮cego: NiiHooYaa

Data/Mapa:聽am_grass2_KAT_x聽2019-11-17 20:44:38

SteamID:聽STEAM_1:1:155469892

Serwer (mod):聽 Arena 1vs1聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽聽

Opis sytuacji: Gram sobie spokojnie nagle ban za wh najpierw niech admin sie dobrze zastanowi zanim zbanuje z reszta macie demka :p Zweryfikujcie to jeszcze raz bo dostalem nieslusznie bana to byl czysty fart聽nie cheatowal bym nigdy w csie poniewaz nie ma to sensu poza tym streamuje czesto z waszego serwera i z MM'贸w gdzie mozecie zobaczyc ze nie cheatuje poza ty mszkoda by mi bylo mojego konta bo mam 15 lat i raczej kasy nie zarabiam zeby kupywac nowe prosze jeszcze raz o zobaczenie demka mogl to byc czysty fart a ja nieswiadomie dostalem bana moja nazwa kanaly na yt dla weryfikacji Ravioli Mati 96 subskrypcji. Pozdrawiam PS zreszta zaden gracz nawet nic nie powiedzial ze jestem odpalony gralem czysto a to byl zwykly fart ze akurat sie wcelowalem w kogos.

Wycinek z konsoli:<font color='#ff8300'>Zosta艂e艣 permanentnie zbanowany na tym serwerze.</font><br />Admin: <b><u>NiiHooYaa</u></b><br />Pow贸d: <b><u>wh</u></b>.

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach

@ NiiHooYaademko rozpisz聽

By LEGENDAR,

Jako i偶 gracz odwo艂uje si臋 od mojej decyzji ja rozpisz臋 demko.

Udost臋pnij ten post

00:40 -聽Wyszed艂e艣 wcelowany w ramp臋 w stron臋 Marcheweczki.
01:10 -聽Lecisz po teksturach, ca艂y czas obserwujesz przeciwnika.
03:30 -聽聽Idealnie wcelowany, starasz si臋 kry膰 ale Ci nie wychodzi.
04:15 -聽Ca艂y czas obserwujesz przeciwnika po twojej lewej, przy takiej akcji nie widzisz g艂owy a przy wcze艣niejszych gdzie nie by艂o szans na zauwa偶enie g艂owy to akurat widzia艂e艣.
04:40 -聽Widzisz jak przeciwnik jest wcelowany i czekasz na 艂atwego fraga, wida膰 jak lecisz po teksturach.

• Like 4

Udost臋pnij ten post

00:40 -聽Wyszed艂e艣 wcelowany w ramp臋 w stron臋 Marcheweczki.聽聽-聽
01:10 -聽Lecisz po teksturach, ca艂y czas obserwujesz przeciwnika.聽-
03:30 -聽聽Idealnie wcelowany, starasz si臋 kry膰 ale Ci nie wychodzi.聽- zwyk艂y pick na rampe聽
04:15 -聽Ca艂y czas obserwujesz przeciwnika po twojej lewej, przy takiej akcji nie widzisz g艂owy a przy wcze艣niejszych gdzie nie by艂o szans na zauwa偶enie g艂owy to akurat widzia艂e艣.聽+/- lekko podejrzane, jednak s膮 to tylko podejrzenia.聽
04:40 -聽Widzisz jak przeciwnik jest wcelowany i czekasz na 艂atwego fraga, wida膰 jak lecisz po teksturach.聽-

Za ma艂o dowod贸w. UB dostaniesz jak sb zacznie dzia艂a膰.聽

• Like 1

Udost臋pnij ten post

鈼忊棌 Wiadomo艣膰 wygenerowana automatycznie 鈼忊棌

odbanowany.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Je艣li nie zgadzasz si臋 z powy偶sz膮 informacj膮, zg艂o艣 post moderatorom.聽

• Like 1

Udost臋pnij ten post

Go艣膰
Temat jest zablokowany i nie mo偶na w nim pisa膰.
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

• Utw贸rz nowe...