Jump to content

 Odbanowany NIESŁUSZNY BAN saiber/AYA\ prośba o odbanowanie

Recommended Posts

Twój nick: saiber/AYA\

Nick admina banującego: NiiHooYaa

Data/Mapa: 18.11.2019, am_minecraft

SteamID: STEAM_1:0:518038984

Serwer (mod):   Katujemy.eu | Arena 1v1 • 128 TR                          

Opis sytuacji: Otrzymałem niesłusznego bana, podczas gry na serwerze nie używałem żadnych wspomagaczy więc proszę o okazanie dowodów, rozpisanie demek czy też czegokolwiek co potwierdzałoby dopuszczenie się przeze mnie oszustwa.  Jestem conajmniej zdziwiony tą sytuacją bo klikam na tej arenie dość długo.

 

Wycinek z konsoli: Disconnect: <font color='#ff8300'>Zostałeś permanentnie zbanowany na tym serwerze.</font><br />Admin: <b><u>NiiHooYaa</u></b><br />Powód: <b><u>wh</u></b>.

 

http://sb.katujemy.eu/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:518038984&advType=steamid&Submit

 

 

 

 

 

  • Uwielbiam 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze :) Rozpiszę

Edit: Po sprawdzeniu dema i upewnieniu się w zwolnionym tempie (1/4x) zauważyłem kilka dość dziwnych akcji przeskoku celownika które potraktowałem jako zwykły flick lecz nie widziałem by Saiber używał WH. Przyznaję popełniłem błąd za co przepraszam lecz wolałem się upewnić. Proszę o UB dla kolegi.

  • Like 2
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
  • Create New...