Jump to content

 Zbanowany Admin Meow

Recommended Posts

Składam wniosek o przesunięcie kolegi Admina do sekcji gimnastycznej.
Po pierwsze: Będzie w kolektywie i nie będzie samotny.
Po drugie: Nabierze jeszcze więcej optymizmu życiowego.
Po trzecie: Przestanie być adminem.

 

Teraz na poważanie. Dla Admina Meow przeszkadzało to, jak gracz "ANDRZEJ JEST MIŁY" tłumaczył dla drugiego gracza jak włączyć coś w danej grze. Dla Admina to się nie spodobało i zaczął używać argumentów. Skończyło się tym, że "ANDRZEJ JEST MIŁY" dostał muta, po czym w obronie stanąłem ja Bubbles i Tovrist. Argumentując się tym, że to było niesłuszne zachowanie mutować kogoś za to, że tłumaczył coś dla drugiej osoby (całość nie trwała 30 sekund). Dodam, że osoba, dla której tłumaczył "ANDRZEJ JEST MIŁY" była zupełnie obca, więc kontakt poza serwerem odpadał. Biorąc pod uwagę fakt, że udzielenie tej informacji nie zajęło więcej niż 30 sekund.

Przecież mogłeś go sobie oddzielnie w tabeli zmutować więc w czym problem?

Skończyło się to wybuchem agresji wszystkich ze stron, ponieważ szanowny Admin nie dopuszczał do siebie żadnych argumentów, że użytkownik "ANDRZEJ JEST MIŁY" został niesłusznie zmutowany.

Wiem, że to nic nie da, ponieważ Meow jest bardzo długo adminem. Sam podkreślił kilkukrotnie, że jak coś się nie podoba... to napisz skargę.


Zapewne Meow będzie się bronił argumentem nadużywania mikrofonu. Więc odsyłam do definicji 'nadużywać'.


Podsumowując... Wybierajcie adminów, którzy żyją w kolektywnie. Nie są aspołecznymi osobami, którym przeszkadza rozmowa obcych ludzi.

 

Twój nick: Bubbles

Nick admina banującego: Meow

Data/Mapa: 2019-11-15 | 02:05:02

SteamID: STEAM_1:1:227043609

Serwer (mod):  Arena 1v1                      

 

Edited by Bubbles
Brak wzoru (see edit history)
 • Like 1
 • Haha 5
 • wow 3
 • Super 1
By EXTREMAAAAA,

oszczędź sobie epitetów i tych innych, skarga chyba powinna być na tyle treściwa i na tyle uargumentowana, aby faktycznie była skargą, a nie płaczem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra , ale to potem.

 

Idę najpierw zobaczyć czy nie ma u mnie w mieście sekcji gimnastycznej.

 

Jestem na mieście, załatwię jak będę w domu. Mam na to 24 h. 

 

 

 

Składasz odwołanie od bana i opisujesz sytuację, która nie dotyczyła Ciebie. Kolega Andrzej dostał mute za nadużywanie mikrofonu po wielokrotnych moich prośbach, by udał się na ts3 czy tam discord bo serwer społecznościowy to nie telenowela, w której nie wyłączasz mikrofonu i o której nawijasz o niemieckich brzydkich dziewczynach jak również o jakimś serialu. To wszystko skumulowało się do tego stopnia, że andrzej otrzymał odemnie mute na 1440 minut za to wszystko co powiedział do mnie + to co powiedział " ucisz tą starą bo zagłusza nam głos " do gracza "Sad Man" i dlatego dostał słusznego mute odemnie . Wtedy Ty ze swoim kolegą się odpaliłeś w słowotoku i co  ? Stwierdziłem, że dam szanse Andrzejowi i go odmutowałem .

 

Co było dalej  ?

 

Andrzej stwierdził że jestem upośledzony (+ to co powiedział wcześniej) i wyleciał z banem, za to wszystko + nadużywanie

Tovrist dostał bana za to " tfu Ci na piz**, pluje na ciebie cwe** " i tym podobne 

a Ty dostałeś bana za niestosowne treści na u@ jak również spam na u@ + obraza administratora na u@, gdzie napisałeś coś w stylu " admin ale ty jesteś przyje****, poje****, czy tam popierd*****"  

 

*** przekleństwa sam ocenzurowałem, by nie narażać się na warna . Oczywiście na serwerze nic nie było cenzurowane. Jest wgląd do logów co pisał na u@ więc można sprawdzić a co do reszty wystarczy obejrzeć demko. 

 

Nie wiem czy przyszedłeś z kolegami żeby robić syf na serwerze czy nie, ale nie pozwolimy na takie zachowania, przynajmniej przy mojej obecności.

 

Po tym wszystkim rozgrywka była naprawdę przyjemna

 

Pozdrawiam Meow.

 

:cat2:

 • Like 2
 • Haha 1
 • Uwielbiam 3
By EXTREMAAAAA,

nie bądź cyniczny, zrób co musisz i załatwmy sprawę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...