Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Składam wniosek o przesunięcie kolegi Admina do sekcji gimnastycznej.
Po pierwsze: Będzie w kolektywie i nie będzie samotny.
Po drugie: Nabierze jeszcze więcej optymizmu życiowego.
Po trzecie: Przestanie być adminem.

Teraz na poważanie. Dla Admina Meow przeszkadzało to, jak gracz "ANDRZEJ JEST MIŁY" tłumaczył dla drugiego gracza jak włączyć coś w danej grze. Dla Admina to się nie spodobało i zaczął używać argumentów. Skończyło się tym, że "ANDRZEJ JEST MIŁY" dostał muta, po czym w obronie stanąłem ja Bubbles i Tovrist. Argumentując się tym, że to było niesłuszne zachowanie mutować kogoś za to, że tłumaczył coś dla drugiej osoby (całość nie trwała 30 sekund). Dodam, że osoba, dla której tłumaczył "ANDRZEJ JEST MIŁY" była zupełnie obca, więc kontakt poza serwerem odpadał. Biorąc pod uwagę fakt, że udzielenie tej informacji nie zajęło więcej niż 30 sekund.

Przecież mogłeś go sobie oddzielnie w tabeli zmutować więc w czym problem?

Skończyło się to wybuchem agresji wszystkich ze stron, ponieważ szanowny Admin nie dopuszczał do siebie żadnych argumentów, że użytkownik "ANDRZEJ JEST MIŁY" został niesłusznie zmutowany.

Wiem, że to nic nie da, ponieważ Meow jest bardzo długo adminem. Sam podkreślił kilkukrotnie, że jak coś się nie podoba... to napisz skargę.

Zapewne Meow będzie się bronił argumentem nadużywania mikrofonu. Więc odsyłam do definicji 'nadużywać'.

Podsumowując... Wybierajcie adminów, którzy żyją w kolektywnie. Nie są aspołecznymi osobami, którym przeszkadza rozmowa obcych ludzi.

Twój nick: Bubbles

Nick admina banującego: Meow

Data/Mapa: 2019-11-15 | 02:05:02

SteamID: STEAM_1:1:227043609

Serwer (mod):  Arena 1v1                      

Edytowano przez Bubbles
Brak wzoru (zobacz historię edycji)
  • Like 1
  • Haha 5
  • Wow 3
  • Przykro mi 1
By EXTREMAAAAA,

oszczędź sobie epitetów i tych innych, skarga chyba powinna być na tyle treściwa i na tyle uargumentowana, aby faktycznie była skargą, a nie płaczem.

@ Meow.wypowiedz się 

Dobra , ale to potem.

Idę najpierw zobaczyć czy nie ma u mnie w mieście sekcji gimnastycznej.

Jestem na mieście, załatwię jak będę w domu. Mam na to 24 h. 

Składasz odwołanie od bana i opisujesz sytuację, która nie dotyczyła Ciebie. Kolega Andrzej dostał mute za nadużywanie mikrofonu po wielokrotnych moich prośbach, by udał się na ts3 czy tam discord bo serwer społecznościowy to nie telenowela, w której nie wyłączasz mikrofonu i o której nawijasz o niemieckich brzydkich dziewczynach jak również o jakimś serialu. To wszystko skumulowało się do tego stopnia, że andrzej otrzymał odemnie mute na 1440 minut za to wszystko co powiedział do mnie + to co powiedział " ucisz tą starą bo zagłusza nam głos " do gracza "Sad Man" i dlatego dostał słusznego mute odemnie . Wtedy Ty ze swoim kolegą się odpaliłeś w słowotoku i co  ? Stwierdziłem, że dam szanse Andrzejowi i go odmutowałem .

Co było dalej  ?

Andrzej stwierdził że jestem upośledzony (+ to co powiedział wcześniej) i wyleciał z banem, za to wszystko + nadużywanie

Tovrist dostał bana za to " tfu Ci na piz**, pluje na ciebie cwe** " i tym podobne 

a Ty dostałeś bana za niestosowne treści na u@ jak również spam na u@ + obraza administratora na u@, gdzie napisałeś coś w stylu " admin ale ty jesteś przyje****, poje****, czy tam popierd*****"  

*** przekleństwa sam ocenzurowałem, by nie narażać się na warna . Oczywiście na serwerze nic nie było cenzurowane. Jest wgląd do logów co pisał na u@ więc można sprawdzić a co do reszty wystarczy obejrzeć demko. 

Nie wiem czy przyszedłeś z kolegami żeby robić syf na serwerze czy nie, ale nie pozwolimy na takie zachowania, przynajmniej przy mojej obecności.

Po tym wszystkim rozgrywka była naprawdę przyjemna

Pozdrawiam Meow.

:cat2:

• Like 2
  • Haha 1
  • Uwielbiam 2
By EXTREMAAAAA,

nie bądź cyniczny, zrób co musisz i załatwmy sprawę.

Andrzejowi skracam bana do 2 dni.

Tovrist'owi skracam bana do 3 dni + nakładam mute na 5 dni.

Bubbles bana skracam do 2 dni.

Następne kary będą odpowiednio surowsze.

• Like 2
  • Uwielbiam 1

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

zbanowany.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...