Jump to content

Odbanowany KRIGGje aimbot odwołanie =(^.^)=

Recommended Posts

Twój nick: KRIGGje

Nick admina banującego: pyriusz

Data/Mapa: 2019-11-13 01:06:35

SteamID: STEAM_1:1:695250

Serwer (mod): Arena 1v1                              

Opis sytuacji: Otoz grajac na serwerze arena nagle zaczal mnie obserwowac admin "pyriusz" po paru rundach zbanowal mnie za niby cheaty  pewnie za niby "aimbota" XD.

Wycinek z konsoli: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://Katujemy.eu/ aby poznać szczegóły.
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://Katujemy.eu/ aby poznać szczegóły.

Nie ma to jak dostac bana za strzelanie tapow ^.^

http://sb.katujemy.eu/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:695250&advType=steamid&Submit

@ Pyriusz Black

Zapraszam na strumyk ;*

• Haha 2

Zaczynamy zabawę:

01:11 - triggerowy head 

02:14 - szybki head oraz ci bardzo celownik w górę poleciał

02:30 - ładnie obchodzisz gracza

03:01 - celownik na głowie przeciwnika zanim wychyliłeś na niego

03:11 - kolejny flick na głowę

03:32 - insane kill, oglądałem go kilka razy i dalej nie wiem jak to zrobiłeś:)

03:51 - idealny one tap + przeskok celownika

05:02 - strzelasz obok głowy jednakże oponent i tak dostaje heada

05:57 - one tap strzelony obok głowy, mimo tego head wszedł

06:28 - namierzyłeś przeciwnika długo przed jego zabójstwem, po czym wychylasz i pyk one tap

06:45 - kolejny niesamowity one tap w twoim wykonaniu

07:48 - normalnie second scream :)

08:20 - strzał ze scouta oczywiście obok głowy, co się później stało każdy się już domyśla

08:28 - strzał ze scouta powinien trafić przeciwnika w brzuszek, lecz również tym razem head

09:24 - fullauto przeciągnięte po połowie mapy jednak i tak zabiłeś strzałem w głowę

10:22 - celownik ci się zatrzymał na przeciwniku za ścianą

11:26 - znów celujesz niewiadomo gdzie, następuje strzał i w niesamowity sposób zabijasz przeciwnika

15:31 - w końcu trigger zadziałał?

Na koniec warto zaznaczyć, że miałeś bardzo wysoki %HS.

Na twoją niekorzyść również działa głupia rozmowa ze mną pod koniec mapki, odnośnie tego, że "pyriusz kogoś spectuje''.

Pozdrawiam cieplutko

• Like 1
  • Uwielbiam 2

Zaczynamy zabawę:

01:11 - triggerowy head / calkiem normalny flick na glowe, czysto

02:14 - szybki head oraz ci bardzo celownik w górę poleciał/ nic nadzwyczajnego, celownik prawie sie nie ruszyl

02:30 - ładnie obchodzisz gracza /jak nie bylo go na wlasnym respie to wiadomo, ze gdzies poszedl, czysto

03:01 - celownik na głowie przeciwnika zanim wychyliłeś na niego/ normalne wychylenie, czysto

03`:11 - kolejny flick na głowę/ czysto, chlop wyszedl i po prostu stał 

03:32 - insane kill, oglądałem go kilka razy i dalej nie wiem jak to zrobiłeś:) / tu faktycznie dziwne

03:51 - idealny one tap + przeskok celownika/ celownik nie skoczyl, czysto

05:02 - strzelasz obok głowy jednakże oponent i tak dostaje heada/ na 1/2 widac, ze to byl malutki flick i celownik był na głowie

05:57 - one tap strzelony obok głowy, mimo tego head wszedł / znow celownik na glowie

06:28 - namierzyłeś przeciwnika długo przed jego zabójstwem, po czym wychylasz i pyk one tap/ patrzenie przez ścianę

06:45 - kolejny niesamowity one tap w twoim wykonaniu/ to faktycznie bylo podejrzane

07:48 - normalnie second scream :)/ normalny tap w glowe, czysto

08:20 - strzał ze scouta oczywiście obok głowy, co się później stało każdy się już domyśla/ znów celownik na głowie przeciwnika, na 1/2 widać flicka

08:28 - strzał ze scouta powinien trafić przeciwnika w brzuszek, lecz również tym razem head / znow flick na glowe byl, czysto

09:24 - fullauto przeciągnięte po połowie mapy jednak i tak zabiłeś strzałem w głowę/ normalne full auto, czysto

10:22 - celownik ci się zatrzymał na przeciwniku za ścianą/ strzelali się i po strzale chowali się za ściany. Wiadomo, że będzie miał celownik gdzieś tam, czysto.

11:26 - znów celujesz niewiadomo gdzie, następuje strzał i w niesamowity sposób zabijasz przeciwnika/ normalny kill, czysto

15:31 - w końcu trigger zadziałał?/ normalny strzal, czysto

UNBAN.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...