Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
KRIGGjE

Odbanowany KRIGGje aimbot odwołanie =(^.^)=

Polecane posty

Twój nick: KRIGGje

Nick admina banującego: pyriusz

Data/Mapa: 2019-11-13 01:06:35

SteamID: STEAM_1:1:695250

Serwer (mod): Arena 1v1                              

Opis sytuacji: Otoz grajac na serwerze arena nagle zaczal mnie obserwowac admin "pyriusz" po paru rundach zbanowal mnie za niby cheaty  pewnie za niby "aimbota" XD.

Wycinek z konsoli: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://Katujemy.eu/ aby poznać szczegóły.
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://Katujemy.eu/ aby poznać szczegóły.

Nie ma to jak dostac bana za strzelanie tapow ^.^

http://sb.katujemy.eu/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:695250&advType=steamid&Submit

@ Pyriusz Black

Zapraszam na strumyk ;*

• Haha 2

@ Pyriusz Blackrozpisz kolegę 

• Uwielbiam 1

Zaczynamy zabawę:

01:11 - triggerowy head 

02:14 - szybki head oraz ci bardzo celownik w górę poleciał

02:30 - ładnie obchodzisz gracza

03:01 - celownik na głowie przeciwnika zanim wychyliłeś na niego

03:11 - kolejny flick na głowę

03:32 - insane kill, oglądałem go kilka razy i dalej nie wiem jak to zrobiłeś:)

03:51 - idealny one tap + przeskok celownika

05:02 - strzelasz obok głowy jednakże oponent i tak dostaje heada

05:57 - one tap strzelony obok głowy, mimo tego head wszedł

06:28 - namierzyłeś przeciwnika długo przed jego zabójstwem, po czym wychylasz i pyk one tap

06:45 - kolejny niesamowity one tap w twoim wykonaniu

07:48 - normalnie second scream :)

08:20 - strzał ze scouta oczywiście obok głowy, co się później stało każdy się już domyśla

08:28 - strzał ze scouta powinien trafić przeciwnika w brzuszek, lecz również tym razem head

09:24 - fullauto przeciągnięte po połowie mapy jednak i tak zabiłeś strzałem w głowę

10:22 - celownik ci się zatrzymał na przeciwniku za ścianą

11:26 - znów celujesz niewiadomo gdzie, następuje strzał i w niesamowity sposób zabijasz przeciwnika

15:31 - w końcu trigger zadziałał?

Na koniec warto zaznaczyć, że miałeś bardzo wysoki %HS.

Na twoją niekorzyść również działa głupia rozmowa ze mną pod koniec mapki, odnośnie tego, że "pyriusz kogoś spectuje''.

Pozdrawiam cieplutko

• Like 1
  • Uwielbiam 2

Dziękuje za opinie doświadczonego gracza xD teraz nie ważne jaka będzie decyzja jestem usatysfakcjonowany tym że ktoś mój aming nazywa aimbotem.

Pamietaj że to jest demo hltv.

Czekam na decyzję dozobaczenia na streamie twitch.tv/kriggeaimbot 

By IMean,

+1 warn za spam

Zaczynamy zabawę:

01:11 - triggerowy head / calkiem normalny flick na glowe, czysto

02:14 - szybki head oraz ci bardzo celownik w górę poleciał/ nic nadzwyczajnego, celownik prawie sie nie ruszyl

02:30 - ładnie obchodzisz gracza /jak nie bylo go na wlasnym respie to wiadomo, ze gdzies poszedl, czysto

03:01 - celownik na głowie przeciwnika zanim wychyliłeś na niego/ normalne wychylenie, czysto

03`:11 - kolejny flick na głowę/ czysto, chlop wyszedl i po prostu stał 

03:32 - insane kill, oglądałem go kilka razy i dalej nie wiem jak to zrobiłeś:) / tu faktycznie dziwne

03:51 - idealny one tap + przeskok celownika/ celownik nie skoczyl, czysto

05:02 - strzelasz obok głowy jednakże oponent i tak dostaje heada/ na 1/2 widac, ze to byl malutki flick i celownik był na głowie

05:57 - one tap strzelony obok głowy, mimo tego head wszedł / znow celownik na glowie

06:28 - namierzyłeś przeciwnika długo przed jego zabójstwem, po czym wychylasz i pyk one tap/ patrzenie przez ścianę

06:45 - kolejny niesamowity one tap w twoim wykonaniu/ to faktycznie bylo podejrzane

07:48 - normalnie second scream :)/ normalny tap w glowe, czysto

08:20 - strzał ze scouta oczywiście obok głowy, co się później stało każdy się już domyśla/ znów celownik na głowie przeciwnika, na 1/2 widać flicka

08:28 - strzał ze scouta powinien trafić przeciwnika w brzuszek, lecz również tym razem head / znow flick na glowe byl, czysto

09:24 - fullauto przeciągnięte po połowie mapy jednak i tak zabiłeś strzałem w głowę/ normalne full auto, czysto

10:22 - celownik ci się zatrzymał na przeciwniku za ścianą/ strzelali się i po strzale chowali się za ściany. Wiadomo, że będzie miał celownik gdzieś tam, czysto.

11:26 - znów celujesz niewiadomo gdzie, następuje strzał i w niesamowity sposób zabijasz przeciwnika/ normalny kill, czysto

15:31 - w końcu trigger zadziałał?/ normalny strzal, czysto

UNBAN.

• Like 2

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

odbanowany.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...