Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# CZERWIEC

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
Tw1st3r

Kod zwrotny

Polecane posty

Witam Wszystkich Mam taki maly problem mianowicie o godz 13:11 wyslalem smsa o treści SHOT na numer 7936 czyli vip na 30 dni na serwerze only Mirage ale do tej Pory nie dostałem smsa zwrotnego 

SSggggg.thumb.png.71978df08de5712ca2e08ac61129a017.png

My wysyłamy Wam SMS'y? Bo nie rozumiem.

Jak oddajesz coś do reklamacji, to sprzedawca sprawdza go na miejscu? Czy wysyła to do firmy, która im to sprzedaje? Nie rozumiem Twojego toku myślenia.

• Like 2

ale to chyba waszym obowiązkiem jest żeby wszystko dzialalo jak trzeba ?  i chyba to nie jest 1 raz z tym smsem wiec może administracja by napisala do nich żeby cos z tym zrobili bo gracze nie dostają kodow zwrotnych a jak np. będzie więcej takich postow to co zrobicie ? pewnie Ze to nie wasza wina i takie tam chore to trochę ale spoko poczekam na opdowiedz od nich 

Jak obowiązkiem jak ze strony katujemy wszystko działa sprawnie? To firma świadcząca sieci usługi płatności SMS ma jakieś braki :) Zgłoś do nich reklamacje, bo katujemy nie ma na to żadnego wpływu. Używajcie też czasami tego, co macie pod kopułą, bo organ nieużywany zanika. 

Wiem, że nie mam prawa się tutaj wypowiadać ale no trochę wyobraźni :facepalm:

• Like 1

Nie, nie jest to nasz obowiązek, naszym obowiązkiem jest dostarczenie Wam prawidłowej usługi, reszta rzeczy leży po drugiej stronie. No ale dobra, nie będę się z Tobą przekrzykiwać skoro wiesz lepiej na jakieś zasadzie to wszystko funkcjonuje.

Zamykam.

• Like 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...