Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# SIERPIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Polecane posty

Siemka :default_happy: Poszukuje filmów a dokładnie Horrorów,jeżeli ktoś by coś mógł mi zaoferować w komentarzu będę wdzięczny :default_cool: Najlepiej jakby były z gatunku found footage ale inne też wchodzą w grę :)

Oglądałem :

🔹 Grave Encounters
🔹Blair Witch
🔹The Tunnel
🔹Rec
🔹Jak w piekle tak i na Ziemi
🔹Łowca troli
🔹Paranormal Acitivity
🔹Kwarantanna

🔹Obecność
🔹Bez Litości
🔹Zbaw nas od złego
🔹Sinister
🔹Demon historia prawdziwa
🔹Naznaczony
🔹Mama
🔹Prometeusz
🔹Nieproszeni Goście
🔹Nienarodzony
🔹Porąbani
🔹Underworld
🔹Taśmy Watykanu
🔹Coś
🔹Piła
🔹Czarnobyl Reaktor Strachu
🔹Dom w głebi Lasu
🔹Droga bez powrotu
🔹Wzgórza mają oczy

🔹Egzorcyzmy Emily Rose
🔹Kolekcjoner
🔹Piła
🔹Oszukać przeznaczenie
🔹TO
🔹Kiedy gasną światła
🔹Torturowani
🔹Martys.Skazani na strach
🔹Annabelle
🔹Noc oczyszczenia
🔹Czarnobyl. Reaktor strachu
🔹Dom w głębi lasu
🔹Resident Evil
🔹Zakonnica
🔹Koszmar z ulicy wiązów
🔹Śmierć nadejdzie dziś
🔹Ouija: Narodziny Zła
🔹Lustro
🔹Klątwa
🔹Ring
🔹Las Samobójców
🔹Silen Hill
🔹Opętani
🔹Pirania 3D
🔹Ludzka Stonoga
🔹Serbski film
🔹Lśnienie
🔹Hostel
🔹Obcy
🔹Egzorcysta
🔹Omen
🔹Zagłodzeni

• Like 2

Polecasz "Taśmy Watykanu"?

Ja Ci polecam "Piramidę" Gregory'ego Levasseura:default_happy:

• Dzięki 1

16 minut temu, Awika. napisał:

Polecasz "Taśmy Watykanu"?

Ja Ci polecam "Piramidę" Gregory'ego Levasseura:default_happy:

Dzięki za podesłanie filmu  dzisiaj go luknę w nocy tak pewnie koło 3 żeby klimat był :default_happy: a co do Taśm Watykanu dla mnie ogólnie średni film ale zawsze to lepiej oglądnąć niż potem sobie mówić "a mówili że słaby to nie oglądałam a taki kozacki był" :default_biggrin: ja tam robię nie patrze na oceny na Filmweb znaczy zerknąć zerknę ale nic sobie z tego nie robię :default_biggrin: Ocieniam dopiero po oglądnięciu

7 minut temu, INVISIBLE napisał:

Polecam oszukać przeznaczenie, ma mnóstwo części! Ewentualnie "To" 

Nie dopisałem tego bo dla mnie to nie Horror :default_happy: ale widziałem wszystkie części Oszukać Przeznaczanie i "To" też oglądałem :default_happy: mimo wszytko fajnie że chciałeś pomóc :default_wink:

2 minuty temu, Esperanto napisał:

Dzięki za podesłanie filmu  dzisiaj go luknę w nocy tak pewnie koło 3 żeby klimat był :default_happy: a co do Taśm Watykanu dla mnie ogólnie średni film ale zawsze to lepiej oglądnąć niż potem sobie mówić "a mówili że słaby to nie oglądałam a taki kozacki był" :default_biggrin: ja tam robię nie patrze na oceny na Filmweb znaczy zerknąć zerknę ale nic sobie z tego nie robię :default_biggrin: Ocieniam dopiero po oglądnięciu

No klimacik musi być! A co do oceny to masz rację, bo w końcu każdy ma odmienny gust, więc co innego mu się spodoba.:default_happy: Jak jeszcze mi się przypomni jakiś tytuł to Ci podeślę!:default_biggrin:

• Dzięki 1

3 minuty temu, Esperanto napisał:

Nie dopisałem tego bo dla mnie to nie Horror :default_happy: ale widziałem wszystkie części Oszukać Przeznaczanie i "To" też oglądałem :default_happy: mimo wszytko fajnie że chciałeś pomóc :default_wink:

To może taksanska masakra piła mechaniczna! 

• Haha 1

1 minutę temu, INVISIBLE napisał:

To może taksanska masakra piła mechaniczna! 

Jednak chyba nie wszystkie napisałem dla mnie to też nie Horror tylko rzez :D Wieczorem zaktualizuje baze obejrzanych filmów :default_biggrin:

Zaktualizowałem baze obejrzanych filmów oczywiście w Kategorii Horror :default_biggrin: Czekam na kolejne propozycje :hi:Jeżeli chcecie jakiś fajny serial albo film to śmiało piszcie dużo oglądam więc mogę coś polecić gorzej z Horrorami bo trochę jestem do tyłu xD :default_happy:

1 godzinę temu, Esperanto napisał:

Zaktualizowałem baze obejrzanych filmów oczywiście w Kategorii Horror :default_biggrin: Czekam na kolejne propozycje :hi:Jeżeli chcecie jakiś fajny serial albo film to śmiało piszcie dużo oglądam więc mogę coś polecić gorzej z Horrorami bo trochę jestem do tyłu xD :default_happy:

Dobrą wiem xd Hostel chyba 3 części bardzo fajny horror bardzo dużo przemocy! 

• Like 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...