Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

 

 

 

 

 

 

 

 

Stringi dowodem w sprawie o gwałt.


drenn
 Share

Recommended Posts

z24169807ICR,Protest-w-Irlandii-po-uniew

Od pewnego czasu na ulicach Irlandii odbywają się liczne protesty przeciw zacofanemu i stereotypowemu myśleniu.

Zaczęły się one po pewnym kontrowersyjnym wyroku sądu, który uniewinnił potencjalnego gwałciciela, a dowodem jego niewinności miała być wyzywająca bielizna dziewczyny.

 

Wydarzenie to miało miejsce w Cork gdzie 17-letnia dziewczyna miała spędzać czas z 27-letnim mężczyzną na imprezie w klubie. Możliwe, że jednak nie skończyło się na tańcach i rozmowach, a to tutaj rozdzielają się wersje co działo się dalej. Dziewczyna w sądzie zarzuca mężczyźnie gwałt, ale ten każdy atak odpycha słowami "tylko uprawialiśmy seks".

Sprawa była trudna, jednak to co zszokowało ludzi, to argument obrońcy oraz decyzja sądu.  Obrońca mężczyzny użył argumentu, w którym wina leży po stronie dziewczyny bo miała na sobie koronkowe stringi.  A skoro tak, to zgadzała się na współżycie.  Jeszcze bardziej szokujące było przyjęcie przez ławę przysięgłych tej linii obrony, przez co oskarżony zostal uniewinniony.

 

Dodatkowo martwi fakt, że niektóre media również winą obarczają kobietę za pomocą licznych wpisów w portalach społecznościowych. 

 

Po tym fakcie wiele kobiet wyszło na ulicę by przeciwstawić się tej decyzji. Protesty w kraju nasilają się, a liczne  organizacje zapowiadają, że to nie koniec.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Global Moderator

Co do całej sytuacji, to teraz jest moda na pozwy o gwałt, także znając życie, było tak, że sama mu weszła do łóżka, nie spodobało się - bach pozew.

 

A co do ubioru, bielizny - idąc tokiem sprawcy, powinienem puknąć każdą dziewczynę w wyzywającym stroju bo zgadza się tym samym na współżycie...? Ja pierdole dokąd ten świat idzie...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.