Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

Odwołanie od bana

Wengiel
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Wengiel

Nick admina banującego: GraBeK (mute / ban) / Skiper (ban)

Data/mapa: 24.10.2018

SteamID: STEAM_0:0:436621099

Serwer (mod): Arena 1v1

Opis sytuacji: Napisałem na czacie że admin jest silverem bo gra z augiem i dostałem za to perma na czat i 2tyg bana na serwer. Ban na 2tyg został następnego dnia zdjęty ale odstałem kolejnego na tydzień od skipera

Wycinek z konsoli:

Link do SourceBans: https://katujemy.eu/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:436621099&advType=steamid&Submit (ban od skipera)

https://katujemy.eu/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:436621099&advType=steamid&Submit (ban od GraBKa)

• Haha 1

Dostałeś bana za obrazę pozwól, że przytoczę zdanie,które wypowiedziałeś bez jednego kluczowego słowa :) "jebany silver gra z augiem".Perm mute słuszny i ban też ciesz się, że dałem ci tylko na tydzień bo co ty wyprawiasz na arenie to przechodzi ludzkie pojęcie nie znasz granicy w wyzywaniu pomimo wielokrotnych banów nadal wyzywasz i nic sobie z tego nie robisz.Masz 21 banów,16 mutów i 5 gagów i to wszystko prawie za wyzywanie.Chyba już nie muszę więcej pisać na twój temat.

• Like 1
  • Haha 2

Jesteś chyba rekordzistą pod względem banów i mutów/gagów. Tak jak napisał @ GraBeK to co robisz na serverze przechodzi ludzkie pojęcie. Nie pamiętam dnia, w którym grając na serverze nie dostałeś bana/kick'a/muta. Przy sytuacji opisywanej w skardze byłem i według mnie ban i pernamentny mut się należał, no bo ile można.

• Like 2

Ban w 100% prawidłowy. Jesteś osobą wulgarną i toksyczną, możesz się cieszyć, że nie dostałeś bana na dłużej. Od teraz każde twoje wulgarne zachowanie na serwerze będzie się kończyć banem od 7 dni wzwyż.

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

zbanowany.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.