Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

Prośba o UNBANA

busher1
 Share

Recommended Posts

Twój nick:

BuSheRrinI

Nick admina banującego: 

Dejw

Data/Mapa:

14:39 / 18-10-18 Mirage

SteamID: 

STEAM_1:0:104902281

Serwer (mod):  Only Mirage                              

Opis sytuacji: Co mam tu dużo opisywać zagrałem 3 rundy w 3 rundzie dałem po stronie ct smoke obok boxa na ct wskoczyłem na tego boxa  zabiłem 3 osoby przez 3 hs  na drewnie   1 jedna przy ct i dostałem bana za aima, no jeżeli admini maja takie podejście bez spr wgl gracza tylko odrazu ban to ja dziękuje bardzo za taki server szkoda że nie miałem akurat live na yt to bym wam link podesłał do całej sytuacji.

Wycinek z konsoli: Nie wiem ale czyściłem konsolę i po wejściu na server tylko to pojawia mi się w konsoli.

Host_WriteConfiguration: Wrote cfg/config.cfg
**** Panel Title has fill-parent-flow for width, but isn't in a flowing right layout
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Restart' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Back' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Pause' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Slow' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Play' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Fast' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Next' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU -> CSGO_GAME_UI_STATE_LOADINGSCREEN
**** Panel  has fill-parent-flow for height, but isn't in a flowing down or up layout
Connecting to public(147.135.199.68:27015) ...
Server using 'public' lobbies, requiring pw no, lobby id ffffffffffffffff
ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_LOADINGSCREEN -> CSGO_GAME_UI_STATE_INGAME
**** Unable to localize '#GenericConfirmText_Label' on panel descendant of 'MMStatus'
ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_INGAME -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU
Host_WriteConfiguration: Wrote cfg/config.cfg
**** Panel Title has fill-parent-flow for width, but isn't in a flowing right layout
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Restart' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Back' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Pause' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Slow' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Play' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Fast' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Next' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU -> CSGO_GAME_UI_STATE_LOADINGSCREEN
**** Panel  has fill-parent-flow for height, but isn't in a flowing down or up layout
Connecting to public(147.135.199.68:27015) ...
Server using 'public' lobbies, requiring pw no, lobby id ffffffffffffffff
#Valve_Reject_Banned_From_Server
**** Unable to localize '#GenericConfirmText_Label' on panel descendant of 'PopupManager'
ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_LOADINGSCREEN -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU
ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU

Dostales 2 permy... Pierwszy ode mnie nastepny 2 min pozniej... Dziwne.

Nie mam co robić to rozpiszę demko. Proszę o wybaczenie ;x 

Ogólnie najciekawsze akcje z dema. 

Na wstępie bardzo ciekawy dialog i kultura wypowiedzi nie dotyczące podejrzanego. 

36:14 ;x

37:50 albo refleks albo aimlock ;x 

38:50 coś szalony te full auto 

I to tyle.... 

Moim skromnym zdaniem brak wystarczających dowodów więc UB się należy :(

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

ub.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.